Do pobrania

Wszystko, co musisz wiedzieć o systemach wystawienniczych zebrane w jednym miejscu
Wiemy, jak trudno czasami dokonywać właściwych wyborów w procesie inwestowania w systemy wystawiennicze. W końcu zabudowy targowe i stoiska eventowe mają nam posłużyć przez wiele sezonów. Dlatego też nasza oferta precyzyjnie odpowiada na każdą potrzebę. Na tej stronie znajdziesz zestaw publikacji ułatwiających dobór odpowiedniej zabudowy targowej do efektu, jaki chcesz uzyskać. Czekają na Ciebie najwyższa jakość, nowoczesny design oraz świetne parametry techniczne, które pozwolą Ci stworzyć niejedną wyjątkową zabudowę wystawienniczą czy stoisko promocyjne.
Katalog systemów wystawienniczych Clever Frame®
Stoiska targowe, zabudowy eventowe, pylony i ścianki reklamowe - to tylko część naszej oferty. Poznaj systemy promocyjne, które wykorzystasz w swoim marketingu.
pobierz
Katalog konfiguracji stoisk targowych
Nasz system wystawienniczy daje spore możliwości konfigurowania różnych układów. Zobacz przykładowe zabudowy targowe, jakie stworzysz na bazie Clever Frame®.
pobierz
Instrukcja montażu
Samodzielny montaż modułowego systemu wystawienniczego nie wymaga narzędzi ani specjalnych umiejętności. Wskazówki dotyczące jego instalacji znajdziesz w załączonej instrukcji.
pobierz
Instrukcja tworzenia plików graficznych
Dobrej jakości wydruk sprawia, że nawet małe stoisko targowe wygląda profesjonalnie w oczach klienta. Sprawdź, jak przygotować grafiki do druku.
pobierz
Gwarancja producenta
Specjalizujemy się w realizacji autorskich stoisk targowych i konferencyjnych. Wszystkie aluminiowe elementy naszego systemu wystawienniczego objęte są 10-letnią gwarancją.
pobierz
Warunki użytkowania systemu
Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas zabudowy targowe i stoiska eventowe odznaczały się ponadprzeciętną trwałością. Aby posłużyły Państwu jak najdłużej, prosimy o zapoznanie się z ogólnymi zasadami użytkowania.
pobierz

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    crossmenuchevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram