Do pobrania

Wszystko, co musisz wiedzieć o systemach wystawienniczych zebrane w jednym miejscu
Wiemy, jak trudno czasami dokonywać właściwych wyborów w procesie inwestowania w systemy wystawiennicze. W końcu zabudowy targowe i stoiska eventowe mają nam posłużyć przez wiele sezonów. Dlatego też nasza oferta precyzyjnie odpowiada na każdą potrzebę. Na tej stronie znajdziesz zestaw publikacji ułatwiających dobór odpowiedniej zabudowy targowej do efektu, jaki chcesz uzyskać. Czekają na Ciebie najwyższa jakość, nowoczesny design oraz świetne parametry techniczne, które pozwolą Ci stworzyć niejedną wyjątkową zabudowę wystawienniczą czy stoisko promocyjne.
Katalog systemów wystawienniczych Clever Frame®
Stoiska targowe, zabudowy eventowe, pylony i ścianki reklamowe - to tylko część naszej oferty. Poznaj systemy promocyjne, które wykorzystasz w swoim marketingu.
pobierz
Katalog konfiguracji stoisk targowych
Nasz system wystawienniczy daje spore możliwości konfigurowania różnych układów. Zobacz przykładowe zabudowy targowe, jakie stworzysz na bazie Clever Frame®.
pobierz
Instrukcja montażu
Samodzielny montaż modułowego systemu wystawienniczego nie wymaga narzędzi ani specjalnych umiejętności. Wskazówki dotyczące jego instalacji znajdziesz w załączonej instrukcji.
pobierz
Instrukcja tworzenia plików graficznych
Dobrej jakości wydruk sprawia, że nawet małe stoisko targowe wygląda profesjonalnie w oczach klienta. Sprawdź, jak przygotować grafiki do druku.
pobierz
Gwarancja producenta
Specjalizujemy się w realizacji autorskich stoisk targowych i konferencyjnych. Wszystkie aluminiowe elementy naszego systemu wystawienniczego objęte są 10-letnią gwarancją.
pobierz
Warunki użytkowania systemu
Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas zabudowy targowe i stoiska eventowe odznaczały się ponadprzeciętną trwałością. Aby posłużyły Państwu jak najdłużej, prosimy o zapoznanie się z ogólnymi zasadami użytkowania.
pobierz
Brandbook Clever Frame®
Przed Tobą kompendium prezentujące najważniejsze zasady identyfikacji wizualnej Clever Frame. Przestudiuj wskazówki zawarte w tym przewodniku przed przystąpieniem do pracy nad materiałami dotyczącymi naszej marki. Dziękujemy!
pobierz
Showroom 5/2023 - Twój przewodnik po świecie event marketingu
Majowe wydanie przewodnika branżowego Clever Frame®, w którym przedstawiamy pomysły na stoiska targowe, śledzimy najciekawsze wydarzenia wystawiennicze oraz piszemy o najważniejszych aktualnościach związanych z event marketingiem.
pobierz

Szukasz pomysłu na stoisko targowe? Zainspiruj się!

Poznaj Showroom - magazyn branżowy Clever Frame, w którym prezentujemy pomysły na stoiska targowe, śledzimy najciekawsze wydarzenia wystawiennicze oraz piszemy o najważniejszych aktualnościach związanych z event marketingiem.
Jeśli szukasz kreatywnych pomysłów, porad i praktycznych wskazówek dotyczących tworzenia efektownych stoisk targowych, to jesteś we właściwym miejscu. Nasz magazyn jest dedykowany zarówno osobom odpowiedzialnym za organizację wystaw i targów, jak i wystawcom, którzy pragną wyróżnić się spośród konkurencji i zainteresować odwiedzających. Znajdziesz tu szeroki wybór artykułów, inspiracji, wywiadów z ekspertami i relacji z najważniejszych wydarzeń branżowych. Przewodnim tematem naszych publikacji jest projektowanie i aranżacja stoisk targowych oraz prezentowanie najnowszych trendów branżowych, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej i lektury e-magazynu.
Showroom 5/2023
W majowym numerze między innymi: Picasso w sztuce wystawienniczej, relacja z targów Euro Shop, stoiska targowe z RemaDays i Expo Sweet oraz inspiracje na aranżację i wyposażenie sklepów.
pobierz

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    hello world!
    crossmenuchevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram