Galeria

Stoiska na targi, systemy wystawiennicze, ścianki reklamowe i wiele więcej!
W naszym zespole pracuje kilkadziesiąt osób. Są to m.in. projektanci, monterzy, technolodzy czy pracownicy parku maszynowego. To doświadczenie i zaangażowanie całego zespołu sprawia, że nasze realizacje spotykają się z uznaniem naszych Klientów. Oferowane przez nas systemy wystawiennicze i meble reklamowe wyróżniają się funkcjonalnością i przyciągającym uwagę designem, który doskonale wpisuje się w charakter strategii marketingowych nowoczesnych firm. Współpracujemy z klientami reprezentującymi liczne sektory biznesu, ponadto nasze systemy targowe i rozwiązania ekspozycyjne dotarły już do wielu krajów na całym świecie.
Projekt stoiska targowego - jesteśmy po to, by spełniać Twoje potrzeby oraz wymagania
Stoiska targowe tworzymy w oparciu o konkretny kontekst przestrzenny, estetyczny i funkcjonalny. Korzystamy przy tym z bogatego katalogu wyposażenia oraz materiałów wykończeniowych, który pozwala nam na tworzenie unikatowych, szytych na miarę realizacji wystawienniczych. Inspiracji do stworzenia nowoczesnych i wyróżniających się stoisk targowych szukamy we wszystkim, co nas otacza - kolorach, fakturach, identyfikacji wizualnej marek, ich portfolio produktowym czy stylu. Wszystkie te elementy są częścią większej układanki - projektu stoiska targowego, które przyciąga uwagę, zaskakuje funkcjonalnością i wyraźnie zaznacza branżową pozycję marki.

Jeśli poszukujesz odpowiedniego rozwiązania wystawienniczego dla swojego biznesu, zapraszamy do kontaktu. Nasi projektanci są także doradcami - pomogą zoptymalizować Twój budżet marketingowy oraz uniknąć niepotrzebnych kosztów w przyszłości.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram