SHOWROOM 

Twój przewodnik
po świecie 
wystawiennictwa

SHOWROOM

Twój przewodnik po świecie 
wystawiennictwa

Szukasz pomysłu na stoisko 
targowe? Zainspiruj się!

Poznaj Showroom - magazyn branżowy Clever Frame, w którym prezentujemy pomysły na stoiska targowe, śledzimy najciekawsze wydarzenia wystawiennicze oraz piszemy o najważniejszych aktualnościach związanych z event marketingiem.

Jeśli szukasz kreatywnych pomysłów, porad i praktycznych wskazówek dotyczących tworzenia efektownych stoisk targowych, to jesteś we właściwym miejscu. Nasz magazyn jest dedykowany zarówno osobom odpowiedzialnym za organizację wystaw i targów, jak i wystawcom, którzy pragną wyróżnić się spośród konkurencji i zainteresować odwiedzających. Znajdziesz tu szeroki wybór artykułów, inspiracji, wywiadów z ekspertami i relacji z najważniejszych wydarzeń branżowych. Przewodnim tematem naszych publikacji jest projektowanie i aranżacja stoisk targowych oraz prezentowanie najnowszych trendów branżowych, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej i lektury e-magazynu.
SHOWROOM
Wydanie nr 5

Jeśli poszukujesz inspiracji, które pomogą Ci stworzyć niezapomniane stoisko na targi, nasz magazyn jest właśnie dla Ciebie! W tym numerze zabieramy Was w kolejną podróż po świecie projektowania stoisk targowych, podczas której poznacie najnowsze trendy światowego designu. Zapraszamy do lektury!

pobierz
Showroom - magazyn o stoiskach na targi i branży wystawienniczej
SHOWROOM
Wydanie nr 4

W tym numerze przygotowaliśmy dla Was między innymi: projekt stoiska na targi inspirowany sztuką filmową Wesa Andersona, unikatowe fotografie aranżacji wystawienniczych z lat 30., wskazówki dotyczące generowania leadów oraz tego, jak profesjonalnie prezentować sztukę. Polecamy! 

pobierz
SHOWROOM
Wydanie nr 3

Stoisko na targi zaprojektowane w oparciu o wzorce architektoniczne Ludwiga van der Rohe, eko-design w wystawiennictwie, fotorelacje z targów czy propozycje aranżacji zabudów, to tylko niektóre z tematów, które czekają na Was w tym numerze.

pobierz
1 2

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram