Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem modułowych systemów wystawienniczych. Dostarczamy najciekawsze i najnowocześniejsze rozwiązania, zapewniając przy tym najwyższą jakość i funkcjonalność.

Naszą ofertę wyróżniają niestandardowe, opatentowane koncepcje, nad którymi czuwa sztab specjalistów – doświadczonych projektantów, technologów, managerów oraz doradców klienta. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy swój styl i metody, które wywarły istotny wpływ na polskie i europejskie wystawiennictwo. Naszą pozycję na rynku ugruntowała nie tylko unikalna idea stoisk modułowych, ale i własne profesjonalne zaplecze – studio projektowe i zakład produkcyjny, dzięki którym tworzymy spersonalizowane rozwiązania dla biznesu.

Dlaczego Clever Frame? Poznaj nasze wartości

Bezpieczeństwo i efektywność

Modułowe rozwiązania to bezpieczeństwo i wygoda. Z Clever Frame® podejmujesz szybkie decyzje marketingowe, a każde użycie systemu pomaga w budowaniu profesjonalnego wizerunku marki.

Jeden system, wiele zastosowań

Clever Frame® to modułowe oszczędzanie. Dziś możesz potrzebować stoiska targowego, jutro ścianki eventowej. Niezależnie od Twoich potrzeb, zawsze stworzysz funkcjonalne zabudowy.

Kres jednorazowych rozwiązań

Clever Frame® to rozwiązanie wielorazowe. Nie musisz kupować jednorazowych stoisk i martwić się o ich jakość oraz estetykę. Postaw na oszczędzanie dzięki możliwości wielokrotnego wykorzystania systemu.

Prostota zmiany wizerunku

Rebranding? Sezonowe oferty? Nowa strategia? Przy zmianach wizerunkowych nie inwestujesz w kolejne zabudowy. Błyskawicznie wymieniasz panele graficzne i znacząco oszczędzasz.

Nasze wizytówki: międzynarodowy sukces, kompleksowa usługa, indywidualne podejście

Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia – w tym czasie z sukcesem sfinalizowaliśmy ok. 22 000 projektów związanych z zabudowami wystawienniczymi, doskonale rozumiemy więc wymagania klientów i wiemy, jak duże znaczenie w kontekście realizacji strategii sprzedażowych oraz promocyjnych mają nowoczesne zabudowy targowe. Przygotowane przez nas stoiska wystawiennicze są najlepszą wizytówką firm współpracujących z nami klientów, a co za tym idzie stanowią także dowód naszych umiejętności, wiedzy i rzetelności – poprzez swoją pracę pokazujemy, że systemy zabudowy targowej mogą być skutecznym narzędziem marketingowym.

Potwierdzenie sukcesu modułowych systemów wystawienniczych Clever Frame® stanowi przede wszystkim międzynarodowa popularność, w tym kilkadziesiąt przedstawicielstw w Unii Europejskiej, krajach arabskich czy w Afryce. Naszym celem jest ułatwienie marketerom codziennej pracy, dlatego zajmujemy się projektowaniem systemów ekspozycyjnych w pełni dostosowanych nie tylko do oczekiwań biznesowych, lecz także do charakteru konkretnej przestrzeni wystawowej. Możesz liczyć u nas na całościową usługę – zaplanujemy i wykonamy dla Ciebie modułowe stoiska targowe, które pozostawią w tyle konkurencję i od razu przyciągną uwagę uczestników eventu. Jesteśmy też w stanie pomóc Ci w montażu, transporcie i magazynowaniu modułów wystawienniczych, ponadto oferujemy atrakcyjne warunki wypożyczania mobilnych stoisk na targi.

Niezależnie od wielkości zabudowy targowej wkładamy tyle samo zaangażowania w każde zlecenie, którym się zajmujemy i każde z nich realizujemy w sposób kompleksowy. Klienci zainteresowani systemami wystawienniczymi mogą spotkać się z nami w Warszawie, czy też we Wrocławiu lecz chętnie odpowiemy też na wszystkie pytania podczas rozmowy telefonicznej lub kontaktu on-line. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pozostajemy do Twojej dyspozycji – nasz zespół wyjaśni dowolne zagadnienie dotyczące zabudowy stoisk targowych i eventowych oraz ich personalizacji, a także trendów we wzornictwie czy optymalizacji przestrzeni wystawienniczej. Doradzimy Ci również, jaki system wystawienniczy będzie najlepszy dla Twojej firmy.

Bycie odpowiedzialnym nie kończy się na tym,
co „tu i teraz”

Nadrzędnym celem Clever Frame jest prowadzenie biznesu w sposób etyczny, przejrzysty i zrównoważony. Kierując się ponad 25-letnią obecnością na rynku korzystamy z możliwości wywierania pozytywnego wpływu na otoczenie. Mamy świadomość, że decyzje, które podejmujemy dzisiaj, mają wpływ na naszą przyszłość.
Społeczna Odpowiedzialność Biznesu
Naszą odpowiedzialność postrzegamy przede wszystkim jako sposób zarządzania. Współpracujemy z lokalnymi usługodawcami i dostawcami, tworzymy miejsca pracy nie tylko na liniach produkcyjnych, ale także na wysoko wyspecjalizowanych stanowiskach. Od zawsze staramy się dzielić swoim doświadczeniem oraz dawać Pracownikom przestrzeń do wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Staramy się to osiągnąć poprzez ciągły rozwój kompetencji zespołu oraz kapitału technologicznego. Naczelną zasadą naszego działania jest podejście "win-win", na bazie którego budujemy wszystkie relacje. Zarówno z Pracownikami, jak i Klientami czy Dostawcami.
Idea Eco Friendly
Troska o środowisko stanowi integralną część polityki naszej firmy. Zgodnie z jej założeniami podejmujemy szereg działań skutkujących poprawą zarządzania produkcją. Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na ograniczenie ilości odpadów, dążąc przy tym do propagowania zielonego marketingu, idei zero waste oraz zwiększania świadomości ekologicznej, między innymi poprzez promocję rozwiązań marketingowych wielokrotnego użytku. Dużą wagę przywiązujemy do kompleksowej obsługi zleceń, poprawiając przez to wydajność transportu oraz zmniejszając ślad węglowy, recyklingu zużytych materiałów reklamowych oraz ograniczenia materiałów drukowanych.

Clever Frame w liczbach

25
lat na rynku
24
partnerów
za granicą
22
zrealizowanych projektów
11
nagród
i wyróżnień

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram