Usługi dodatkowe

W ramach świadczeń związanych z zakupem i użytkowaniem systemów wystawienniczych Clever Frame® proponujemy szereg usług dodatkowych. Sprawdź możliwości dostępne w naszej ofercie i dopasuj je do własnych wymagań. Zawsze możesz również zadać nam pytanie – wystarczy, że skorzystasz z formularza kontaktowego, wyślesz do nas e-mail albo zadzwonisz. Chętnie doradzimy Ci, jakie usługi będą dla Ciebie najlepsze, biorąc pod uwagę potrzeby i profil Twojej firmy. Działamy elastycznie i jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.

Budowa stoisk targowych
kompleksowa realizacja

Z przyjemnością wspieramy naszych Klientów na każdym etapie realizacji zamówienia – gwarantujemy nie tylko doradztwo w zakresie projektowania stoisk targowych, ale również pomoc w ich budowie na miejscu eventu. Usługę montażu stoisk wystawienniczych realizujemy na terenie całego kraju, chętnie współpracujemy także z Klientami zagranicznymi.

Na życzenie Klientów przeprowadzamy wszelkie niezbędne prace techniczne, począwszy od zapewnienia transportu ekspozytorów i zabudów targowych, poprzez złożenie całej konstrukcji zgodnie z projektem, kończąc na demontażu stoiska po zakończonym evencie. Nasi Klienci mogą więc w pełni skupić się na realizacji swoich strategii biznesowych i marketingowych, nie martwiąc się o żadne kwestie organizacyjne związane z montażem. Co ważne, zawsze działamy terminowo, zwracamy uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły oraz gwarantujemy możliwość szerokiej personalizacji zabudowy. Staramy się przygotować wszystkie stoiska targowe w taki sposób, by były doskonałymi wizytówkami firm naszych Klientów.

Naszym priorytetem jest oferowanie wyłącznie spersonalizowanych produktów i usług, dzięki którym projektowanie, montowanie i przechowywanie stoisk eventowych oraz sprzedażowych stanie się dla Ciebie jeszcze łatwiejsze. Pomożemy Ci także w kwestiach finansowych i razem z Tobą przeanalizujemy, czy lepszym wyjściem będzie zakup, czy wynajem systemów wystawienniczych.

Z sukcesem współpracujemy z Klientami reprezentującymi różne sektory biznesu, a w gronie naszych odbiorców są zarówno niewielkie firmy, jak i liderzy w swoich branżach. Zamiast więc samodzielnie zajmować się kompleksową organizacją stoisk wystawienniczych czy sprzedażowych, możesz oszczędzić czas i zaufać naszemu doświadczeniu.

Magazynowanie

Potrzebujesz powierzchni do przechowywania? Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, w którym możesz bezpiecznie zmagazynować swoje stoiska na targi czy też inne elementy systemu. W ramach usługi magazynowania oferujemy składowanie krótko i długoterminowe.

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz pełen dostęp do informacji w zakresie powierzonego towaru.
Zapytaj o usługę
Wystawca montujący stoisko na targi

Transport i montaż
stoisk targowych

Przekraczamy granice nie tylko w myśleniu o architekturze systemów wystawienniczych. Jeśli tylko pojawi się taka potrzeba, nasz zespół zajmie się całością działań operacyjnych związanych z Twoimi działaniami marketingowymi – transportem, budową i demontażem konstrukcji. Możesz nam zlecić montaż stoisk targowych, ekspozycyjnych albo sprzedażowych – profesjonalnie i szybko zaaranżujemy dla Ciebie dowolną przestrzeń.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które zaoszczędzą Twój czas. Nasze usługi świadczymy w dowolnym miejscu w Polsce lub zagranicą.
Zapytaj o usługę

Wypożyczenia

W Twoim harmonogramie działań promocyjnych pojawiło się nieprzewidziane wydarzenie? A może planujesz jednorazową rozbudowę systemu? Wybierz interesujące Cię komponenty i ciesz się profesjonalnym stoiskiem reklamowym. Ponadto pamiętaj, że wynajem systemów wystawienniczych możesz potraktować jako sposób na optymalizację kosztów związanych z udziałem Twojej firmy w evencie.

Każdą ofertę wypożyczenia przygotowujemy indywidualnie, w oparciu o realne potrzeby naszych Klientów.
Zapytaj o usługę
Stoisko targowe w systemie modułowym - przykładowa realizacja
Stoisko na targi z ulotkownikiem do ekspozycji materiałów reklamowych z opcją wynajmu

Leasing i finansowanie

Marketing to nie wydatek – to inwestycja. W naszej ofercie znajdziesz bezpieczne i szybkie sposoby finansowania, które umożliwiają rozłożenie kosz­tów w czasie oraz preferencyjne warunki wykupu systemu.

Oferujemy wy­god­ne roz­wią­za­nia, które wspierają rozwój Twojego biznesu.
Zapytaj o usługę

Indywidualne projekty

Jako firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji stoisk targowych, rozumiemy, jak ważne jest wyróżnienie się na tle konkurencji i zaprezentowanie marki w jak najlepszym świetle. Dlatego oferujemy Państwu możliwość stworzenia unikalnego i profesjonalnego stoiska, które spełni Państwa oczekiwania i przyciągnie uwagę odwiedzających.

Nasze doświadczenie pozwala nam tworzyć stoiska targowe, które są nie tylko funkcjonalne i praktyczne, ale również estetycznie i atrakcyjnie zaprojektowane. Nasz zespół projektowy skupia się na analizie Państwa potrzeb i celów targowych, aby stworzyć spersonalizowane rozwiązanie, które odzwierciedli Państwa markę i przekaz.
Zapytaj o usługę
Przykładowy rysunek techniczny projektu stoiska wystawienniczego na targi

Studio graficzne

Nasi projektanci są do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji zlecenia. Tworzymy kreatywne koncepcje, które wyróżniają się na tle konkurencji i stanowią doskonałe narzędzie marketingowe. Jesteśmy gotowi zaplanować od A do Z wizerunek Twojego stoiska na trgi czy też innych punktów promocji. Projektowaniem graficznym stoisk zajmują się u nas prawdziwi pasjonaci i jednocześnie profesjonaliści, możesz więc mieć pewność, że zaproponowany przez nich system mebli i paneli ekspozycyjnych stanie się doskonałą wizytówką Twojej firmy.

Działamy kompleksowo. Realizujemy szerokie spektrum projektów – od koncepcji kreatywnej, przez wizualizacje 3D po projektowanie graficzne.
Zapytaj o usługę

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-up
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram