Modułowe stoiska targowe wielokrotnego użytku

Poznaj system wystawienniczy, który zapewni Ci więcej niż tradycyjne stoiska na targi

Clever Frame® to modułowy system wystawienniczy wspierający marketing i sprzedaż. Stoiska na targi, które znajdują się w naszej ofercie to autorskie, opatentowane systemy. Dzięki modułowej konstrukcji zapewniają możliwość wkomponowania w dowolną przestrzeń, niezależnie od jej charakteru oraz powierzchni. Zabudowy targowe tego typu umożliwiają niekończące się metamorfozy punktów promocji oraz cechują się mnogością zastosowań. Wykorzystasz je jako stoiska na targi, punkty konferencyjne, zabudowy eventowe czy ścianki ekspozycyjne.

Jak działa nasz system wystawienniczy?

Szwajcarski scyzoryk marketingu

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię zakup małego stoiska na targi, czy też stworzenie wielkoformatowej zabudowy wystawienniczej, system Clever Frame pozwoli Ci osiągnąć zamierzony cel. Nasz system wystawienniczy składa się z segmentów - aluminiowych ram wielokrotnego użytku, które możesz łączyć w dowolne konfiguracje. Zupełnie tak, jakbyś budował z klocków. Kształt oraz funkcję stoiska na targi możesz więc zmienić w dowolnym momencie, zgodnie z pomysłami czy planami marketingowymi. Tworzenie aranżacji ułatwią Ci dedykowane akcesoria, dekoracje lub meble eventowe.

Modułowość i mobilność

Modułowość to synonim wygody. System Clever Frame® możesz rozłożyć do pojedynczych elementów, co znacząco ułatwi Ci transport, przechowywanie oraz rekonfigurowanie stoiska na targi.

Montaż bez narzędzi

Budowa dowolnej zabudowy targowej lub scenografii eventowej jest niezwykle intuicyjna - dzięki specjalnym łącznikom nie potrzebujesz narzędzi ani specjalistycznej wiedzy technicznej.

Panele w kilka sekund

Oprawę graficzną naszych stoisk na targi tworzą magnetyczne panele, które zamontujesz w kilka sekund. Możesz je wymieniać pojedynczo, kiedy tylko zechcesz!
Wystawca budujący stoiska targowe

Stoiska na targi z nieograniczoną możliwością konfiguracji

Jeden system, dziesiątki funkcji, setki konfiguracji

Jedną z najważniejszych zalet modułowych stoisk na targi jest możliwość stworzenia indywidualnej i niepowtarzalnej aranżacji, przy wykorzystaniu gotowych elementów. Olbrzymia ilość profili aluminiowych i akcesoriów pozwala na realizację najśmielszych projektów stoisk targowych, które można dowolnie kształtować. Na przykład poprzez odjęcie lub dodanie wybranych elementów. Nawet jeśli nie planujesz rozbudowy zabudowy targowej, Twój bazowy zestaw ram pozwoli Ci na tworzenie zróżnicowanych układów, które będą dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb marketingowych.
Przykładowe konfiguracje modułowych stoisk na targi

Oszczędności dla budżetu i środowiska

Kres jednorazowych zabudów wystawienniczych

Systemy modułowe to rozwiązanie, które zrewolucjonizowało sposób aranżacji przestrzeni targowych oraz eventowych. Nie tylko zapewniają możliwość eksperymentowania z formą aranżacji, między innymi poprzez wybór wielkości, funkcjonalności czy kolorystyki, ale także niosą ze sobą korzyści związane z optymalizacją budżetów reklamowych oraz ochroną środowiska. System wystawienniczy Clever Frame® jest rozwiązaniem wielokrotnego użytku, który posłuży Ci przez wiele sezonów, dzięki czemu przy każdym kolejnym evencie nie musisz inwestować w nowe zabudowy targowe. To z kolei, dzięki ograniczeniu ilości odpadów, przynosi korzyści dla środowiska.

Modułowe
stoiska targowe

Generują tym więcej oszczędności, im częściej są przez Ciebie wykorzystywane. Twój pierwszy modułowy system wystawienniczy to inwestycja - daj mu wystarczająco dużo pracy, a już wkrótce zobaczysz efekty. W Twoim budżecie nie pojawią się kolejne wydatki na reklamę
i marketing, a wartością dodaną takiego zakupu będzie także pozytywny wpływ na środowisko.

Tradycyjne zabudowy
wystawiennicze

Jednorazowe zabudowy targowe wiążą się z ponoszeniem kosztów przy każdej kolejnej imprezie. W koszty te wliczona jest nie tylko cena stoiska, ale także jego utylizacji. Wyobraźmy sobie, jak wyglądałby świat gdyby wszyscy używali jednorazowych stoisk targowych - tylko jedna impreza targowa potrafi wygenerować tony odpadów!

Klimat i środowisko

Troska o środowisko stanowi integralną część polityki naszej firmy oraz dodatkowy cel strategii CSR. Zgodnie z jej założeniami podejmujemy szereg działań skutkujących poprawą zarządzania produkcją. Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na ograniczenie ilości odpadów, dążąc przy tym do propagowania zielonego marketingu, idei zero waste oraz zwiększania świadomości ekologicznej, między innymi poprzez promocję rozwiązań marketingowych wielokrotnego użytku. Dużą wagę przywiązujemy do kompleksowej obsługi zleceń, poprawiając przez to wydajność transportu oraz zmniejszając ślad węglowy, recyklingu zużytych materiałów reklamowych oraz ograniczenia materiałów drukowanych.
Jednym z celów, jaki postawiliśmy
sobie w ramach dbania o zrównoważony rozwój, jest zminimalizowanie negatywnego wpływu naszej działalności na środowisko.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram