Sprawdź aktualne oferty pracy

Dołącz do jednego z naszych zespołów i rozwijaj przyszłość
branży wystawienniczej w Polsce i w Europie
Niezależnie od tego, czy masz już doświadczenie w branży wystawienniczej, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, chętnie Cię poznamy! Ambitne projekty dla znanych marek, umowa o pracę lub B2B, prywatne ubezpieczenie zdrowotne czy możliwość pracy zdalnej to tylko niektóre z korzyści, które pozwolą Ci rozwinąć umiejętności i sprawią, że codzienna praca z nami będzie po prostu wygodna. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Napisz do nas: hr@cleverframe.com.

Sprzedaż

Key Account Manager

Posiadasz umiejętności w zakresie budowania długotrwałych relacji z klientami, potrafisz skutecznie negocjować, a przy tym odpowiednio odczytywać potrzeby kontrahentów? Być może szukamy właśnie Ciebie!
30.05.2023

International Key Account Manager z językiem niemieckim

Szukasz pracy jako Key Account Manager, a do tego posiadasz szeroko rozwinięte umiejętności interpersonalne, potrafisz negocjować i dobrze organizować swoją pracę? Jeśli tak, poznaj naszą propozycję współpracy.
30.05.2023

Specjalista ds. Wsparcia Klienta z językiem niemieckim

Płynnie komunikujesz się w języku niemieckim, a przy tym posiadasz doświadczenie w obszarze call center? Jeśli tak, ta propozycja powinna Cię zainteresować.
29.05.2023

Specjalista ds. Wsparcia Klienta

Odznaczasz się otwartością w kontaktach telefonicznych z Klientami? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w świecie sprzedaży B2B? Aplikuj i dołącz do naszego wrocławskiego Zespołu ds. Wsparcia Sprzedaży.
29.05.2023

Dział projektowy

Projektant - technolog

Jeśli posiadasz umiejętność kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów technicznych i inicjowania nowych rozwiązań, to ta oferta powinna Cię zainteresować. Zapraszamy do współpracy!
30.05.2023

Grafik 3D

Jeżeli czujesz, że chcesz się rozwijać w świecie projektowania 3D i potrzebujesz miejsca by urzeczywistnić swoje pomysły, to bardzo chętnie Cię poznamy. Osoba, która do nas dołączy będzie mieć realny wpływ na formę realizowanych projektów.
30.05.2023

Marketing, PR, e-commerce

Specjalista ds. rozwoju i automatyzacji marketingu

Potrafisz połączyć marketing z technologią, a co za tym idzie - wyszukiwać i wdrażać rozwiązania, które w efektywny sposób pomogą nam zadbać o trafność naszych działań? Jeśli tak, zapraszamy do współpracy!
14.09.2023

Inne

Monter stoisk i zabudów targowych

Na tym stanowisku Twoim zadaniem będzie wspieranie naszego zespołu w zakresie budowy stoisk targowych, zabudów wystawienniczych oraz wszelkiego rodzaju ekspozycji eventowych.
30.05.2023

Pracownik działu druku wielkoformatowego

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn do druku wielkoformatowego oraz kontrolę drukowanych prac. Posiadasz odpowiednie kompetencje? Poznaj naszą ofertę pracy
30.05.2023

Pracownik magazynowy

Jesteś osobą odpowiedzialną i świetnie zorganizowaną? Dołącz do naszego zespołu produkcyjnego, pomagając nam w codziennym funkcjonowaniu magazynu.
30.05.2023

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram