Ścianki reklamowe - główne zalety

Czy wiesz, że ponad 50% klientów nie wraca do sklepów z nieatrakcyjnym wystrojem wnętrz? To właśnie sposób prezentacji oferty decyduje o zainteresowaniu produktem. Efektywna przestrzeń wymaga dogłębnej analizy potrzeb użytkownika oraz zastosowania nieszablonowych, aczkolwiek prostych rozwiązań. Jednym z nich jest PROMO1 - kompaktowy system, na bazie którego można stworzyć najróżniejsze ścianki reklamowe.

Mobilne stoisko promocyjne

Promo1 to uniwersalny system wystawienniczy, za pomocą którego zbudujesz funkcjonalne i w pełni profesjonalne ścianki reklamowe. Dzięki wymiennym panelom graficznym Twój punkt reklamowy za każdym razem może wyglądać inaczej - to prosty i jednocześnie efektywny sposób, by wypromować firmę, produkt lub usługę.

Promo1 to gotowe rozwiązanie reklamowe dostępne w trzech wariantach: Mini Promo1, Promo1 Start oraz Promo1 Plus. Wszystkie komponenty zestawu mieszczą się w jednym opakowaniu, są łatwe w transporcie i co niezwykle ważne - w każdej chwili można dokupić do niego akcesoria czy też nowe, personalizowane panele graficzne. To niezwykle proste i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędza się mnóstwo czasu, przy jednoczesnym zwiększeniu potencjału sprzedażowego.

Ścianka reklamowa PROMO1 - główne zalety

1. Zabudowa reklamowa budowana jest bez narzędzi w mniej niż 15 minut.

2. Stoisko promocyjne Promo1 jest mobilne i wygodne w transporcie - bez problemu przetransportujesz je w samochodzie typu kombi.

3. Dzięki wymiennym panelom graficznym błyskawicznie zmienisz wygląd systemu przy każdej okazji, która będzie tego wymagać.

4. System Promo1 jest niezwykle wszechstronnym orz uniwersalnym rozwiązaniem - może być wykorzystywany jako punkt promocyjny, stoisko targowe czy też ścianka konferencyjna i sponsorska.

Rekomendowany system wystawienniczy

Promo1 to punkt reklamowy zaprojektowany na bazie niemal 20-letniego doświadczenia firmy Cleve Frame®, której modułowe systemy wystawiennicze cieszą się niesłabnącą popularnością. Odzwierciedlają to recenzje firm i partnerów, którzy nawiązali z nią współpracę - ich opinie jednoznacznie wskazują na to, że stoiska promocyjne Clever Frame® to "must have" w biznesie. Jak mówi Neil Hamp-Adams, franczyzobiorca Clever Frame® w Dubaju:

"Feedback od naszych klientów jest niewiarygodny - oni po prostu uwielbiają modułowe stoiska wystawiennicze. Naszym zadaniem jest znaleźć dla nich odpowiednie rozwiązanie, a następnie asystować im w jak najlepszym wykorzystaniu inwestycji. Reguła jest prosta - im częściej zabudowa reklamowa jest wykorzystywana, tym więcej pieniędzy zaoszczędzamy".

Jednym ze znaków rozpoznawczych systemów wystawienniczych Clever Frame® jest wygoda i funkcjonalność. Cechy te doskonale odzwierciedla Promo1 – to skuteczne narzędzie promocyjne, które oferuje wyjątkową łatwość adaptacji. Z powodzeniem zastępuje tradycyjne trybunki wystawowe, banery pop up oraz punkty reklamowe i informacyjne.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram