Ścianki i trybunki reklamowe

Ścianki reklamowe i sponsorskie, pylony i trybunki - systemy z wieloma opcjami konfiguracji

Moduły Clever Frame umożliwiają zaprojektowanie dowolnej ścianki reklamowej i konferencyjnej. Jednym z naszych flagowych rozwiązań jest PROMO1 - gotowy zestaw elementów, z którego zbudujesz profesjonalne stoisko promocyjne w mniej niż 15 minut. W prosty sposób wymienisz w nim grafiki i przekonfigurujesz tak, aby spełniało dokładnie taką funkcję, jakiej potrzebujesz. To niezwykle uniwersalne rozwiązanie zapewniające ponad 20 różnych konfiguracji.
Szczegóły

Modułowe standy promocyjne i ścianki reklamowe to szeroka linia produktów, które wykorzystasz w najróżniejszych działaniach marketingowych. Ich atutem jest modułowa konstrukcja, montaż bez użycia narzędzi oraz możliwość błyskawicznej zmiany komunikatu reklamowego - wszystko to dzięki magnetycznym panelom graficznym, które zamontujesz i wymienisz w zaledwie kilka sekund.

Taki rodzaj mobilnej reklamy doskonale sprawdza się na targach, wystawach, eventach, szkoleniach, pokazach czy konferencjach. Wspomniana rodzina ścianek reklamowych PROMO1 to trzy warianty - Mini PROMO1, PROMO1 oraz PROMO1 Plus. Każdy z nich różni się wielkością oraz zestawem dołączonych akcesoriów.

- z małego zestawu zawierającego zaledwie 6 ram stworzysz ponad 20 różnych stoisk promocyjnych

- ścianka reklamowa PROMO1 to rozwiązanie pudełkowe - wszystkie elementy dostarczane są w jednym, zbiorczym opakowaniu

- system jest kompaktowy, a dzięki temu niezwykle wygodny w przechowywaniu i transporcie samochodem osobowym

- dzięki temu, że system PROMO1 to połączenie ścianki reklamowej i lady, z powodzeniem można wykorzystać go jako mobilny punkt prezentacyjny, stanowisko informacyjne, ściankę sponsorską czy małe stoisko na targi

 

W naszej ofercie znajdują się także pylony, zwane także totemami reklamowymi. Ten typ standu reklamowego wyróżnia nieskomplikowana, kompaktowa forma, którą można wzbogacić poprzez wykorzystanie elementów multimedialnych i oświetleniowych, takich jak ekrany LCD czy lampy LED.

Kolejną z naszych propozycji jest system Deco Frame - ażurowe ścianki, które mogą wykorzystywane zarówno w charakterze elementu dekorującego stoisko targowe, jak ścianki działowej, która w efektowny sposób oddziela jego poszczególne strefy funkcjonale. Najbardziej charakterystyczną cechą Deco Frame jest mocno dekoracyjny design, pozwalający wyróżnić się nawet w największym tłumie nośników reklamowych.

- wszystkie standy reklamowe dostępne w naszej ofercie możesz wzbogacić o dodatkowe elementy - ulotkowniki, półki, ekrany LCD czy lampy LED

- grafika na ściankach reklamowych i pylonach może być jednostronna, dwustronna lub podświetlana – wszystko zależy od Twoich potrzeb i preferencji

- nasze systemy ekspozycyjne powstają z wysokiej jakości profili aluminiowych - taka konstrukcja jest bardzo lekka, a zarazem stabilna

Akcesoria uzupełniające
 • ulotkownik
 • półka
 • uchwyt na telewizor
 • lampa LED
Materiały i wypełnienia
 • rama - anodowane aluminium
 • akcesoria - malowane proszkowo na bazie palety RAL
 • wypełnienia - PCV, plexi, glass panel, HIPS, blacha dekoracyjna, fornir, inne materiały strukturalne
Masz pytania? Napisz do nas
modułowa konstrukcja
wymienne panele graficzne
wiele opcji konfiguracji
montaż bez użycia narzędzi
indywidualny design
wygodny transport

Inspiracje:

Ilość ram:
Ścianki reklamowe to sprawdzony sposób na odpowiednie wyeksponowanie marki na targach, eventach czy konferencjach. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii druku stanowią świetną platformę do prezentacji zdjęć, logotypów czy grafik reklamowych. Każda ścianka wystawiennicza wykonywana jest przez nas bazie lekkiej, a przy tym niezwykle trwałej konstrukcji aluminiowej, którą za każdym razem możesz wypełnić innymi, magnetycznymi panelami graficznymi. Ich montaż zajmie Ci zaledwie kilka sekund! Dzięki modułowej konstrukcji Twoja ścianka reklamowa może mieć dowolny rozmiar. Ta, którą prezentujemy na powyższej inspiracji, składa się z 6 ram systemowych. Rozmiar całkowity ścianki: 300 x 250 cm.
Ilość ram:
Ścianki reklamowe to jedne z najpopularniejszych systemów wystawienniczych. Dzięki możliwości umieszczania na nich dowolnej grafiki świetnie sprawdzają się w charakterze fotościanek. Stanowią znakomite uzupełnienie stoisk targowych, mogą posłużyć także jako ścianki sponsorskie na eventach, konferencjach prasowych, premierach czy wernisażach. Nasi klienci wybierają je także do zaaranżowania wszelkiego rodzaju stref recepcyjnych. Lobby to wizytówka firmy, a umieszczona w nim ścianka reklamowa pozwala w łatwy sposób kreować pozytywny wizerunek marki i zwiększać jej rozpoznawalność.
Ilość ram:
Ścianki reklamowe z multimediami to niezwykle popularne rozwiązanie, które pozwala na jeszcze skuteczniejsze promowanie marki oraz dotarcie do grupy docelowej. Jednym z naszych bestsellerów w tej kategorii ścianek reklamowych jest zestaw Promo1, znajdujący się w lewym narożniku stoiska. Systemy Promo1 są mobilnymi ściankami wystawienniczymi składającymi się z pylonu i lady, które dają możliwość stworzenia ponad 20 różnych układów oraz dobrania funkcjonalnych akcesoriów. Wszystkie elementy zestawu mieszczą się w jednym zbiorczym opakowaniu, co znacząco ułatwia jego transport i przechowywanie.
Ilość ram:
Ścianki reklamowe z wymiennymi panelami graficznymi to produkty stworzone z myślą o nowoczesnym biznesie. Jest to rozwiązanie najlepsze dla firm często biorących udział we wszelkiego rodzaju prezentacjach, konferencjach czy targach. Ważnym elementem ścianek wystawienniczych jest dobór odpowiedniej kolorystyki - takiej, która będzie spójna z wizerunkiem i brandingiem firmy. Należy pamiętać, że zbyt wiele kolorów na ściankach reklamowych może być przytłaczające i trudne do odczytania. Warto więc ograniczyć liczbę kolorów do kilku, które najlepiej odzwierciedlają charakter Twojej marki, jej produktów czy usług.
Ilość ram:
Ścianki reklamowe to bardzo szeroka kategoria produktów. Jednym z ich najpopularniejszych wariantów są pylony - wolnostojące słupki z grafiką reklamową, które świetnie sprawdzają się zarówno podczas akcji promocyjnych, jak i w działaniach stacjonarnych. Na przykład w centrach handlowych instytucjach kultury czy we wszelkiego rodzaju recepcjach. Ten model ścianki jest świetną alternatywą dla standów typu rollup, które składają się z kasety oraz rozwijanego baneru. Wybierając pylony możesz mieć pewność, że ich konstrukcja będzie stabilna, a grafika reklamowa zawsze będzie prezentowała się świetnie - bez nieestetycznych zagięć czy marszczeń, jakie zdarzają się w przypadku wydruków na banerze. Co więcej, każdy pylon możesz uzupełnić o funkcjonalne akcesoria - wewnętrzne podświetlenie, ulotkowniki czy półki.
Ilość ram:
Modułowe ścianki reklamowe są łatwe w montażu i demontażu, co pozwala na ich stosowanie w różnych miejscach i sytuacjach. W powyżej aranżacji wykorzystaliśmy dwa rodzaje ścianek reklamowych z linii Promo1, które świetnie sprawdzają się jako punkty obsługi klienta - recepcje na konferencjach czy infopunkty. Wyróżnikiem tego typu ścianek jest ich kompaktowa forma oraz zwiększona funkcjonalność. Nie musisz decydować czy dla Twojego biznesu lepszym rozwiązaniem będzie rollup, trybunka reklamowa czy lada ekspozycyjna - Promo1 jest połączeniem wszystkich wymienionych rozwiązań.
Ilość ram:
Ścianki reklamowe wykorzystasz nie tylko do prezentacji produktów czy usług - mogą pełnić także rolę punktów informacyjnych, tła do zdjęć czy miejsca do spotkań biznesowych. W zależności od potrzeb możesz je dowolnie modyfikować i rozbudowywać - na przykład dodając punktowe oświetlenie LED, ekrany reklamowe czy ażurowe przepierzenia. Te z linii Deco Frame, zbudowane z pionowych lameli, są nie tylko estetyczne, ale i elastyczne pod względem zastosowania. Mogą posłużyć zarówno jako element dekoracyjny, jak i ścianka działowa, która subtelnie oddziela wybrane strefy funkcjonalne.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram