Ścianki i trybunki reklamowe

Uniwersalne ścianki reklamowe z wieloma opcjami konfiguracji.

Moduły Clever Frame umożliwiają zaprojektowanie dowolnej ścianki reklamowej i konferencyjnej. Jednym z naszych flagowych rozwiązań jest PROMO1 - gotowy zestaw elementów, z którego zbudujesz profesjonalne stoisko promocyjne w mniej niż 15 minut. W prosty sposób wymienisz w nim grafiki i przekonfigurujesz tak, aby spełniało dokładnie taką funkcję, jakiej potrzebujesz. To niezwykle uniwersalne rozwiązanie zapewniające ponad 20 różnych konfiguracji.
Szczegóły

Rodzina produktów PROMO1 to trzy warianty - Mini PROMO1, PROMO1 oraz PROMO1 Plus. Każdy z nich różni się wielkością oraz zestawem dołączonych akcesoriów. Nasze zestawy reklamowe mają wszechstronne zastosowanie. Wykorzystasz je jako ścianki reklamowe, konferencyjne, prasowe czy wystawiennicze.

 • z zestawu 6 ram stworzysz ponad 20 różnych stoisk promocyjnych
 • PROMO1 to rozwiązanie pudełkowe - wszystkie elementy ścianki ekspozycyjnej znajdują się w jednym, zbiorczym opakowaniu
 • system jest kompaktowy, a dzięki temu niezwykle wygodny w transporcie i przechowywaniu
 • PROMO1 z powodzeniem zastosujesz jako mobilny punkt prezentacyjny, stanowisko informacyjne, ściankę sponsorską czy małe stoisko na targi
Akcesoria uzupełniające
 • ulotkownik
 • półka
 • uchwyt na telewizor
 • lampa LED
Materiały i wypełnienia
 • rama - anodowane aluminium
 • akcesoria - malowane proszkowo na bazie palety RAL
 • wypełnienia - PCV, plexi, glass panel, HIPS, blacha dekoracyjna, fornir, inne materiały strukturalne
Masz pytania? Napisz do nas
modułowa konstrukcja
wymienne panele graficzne
wiele opcji konfiguracji
montaż bez użycia narzędzi
indywidualny design
wygodny transport

Inspiracje:

Ilość ram:
Ścianka reklamowa z funkcjonalną ladą. Zabierzesz ją ze sobą wszędzie tam, gdzie potrzebujesz przyciągnąć uwagę klientów i błyskawicznie zaaranżować strefę promocyjną. W projekcie wykorzystaliśmy panele graficzne z motywem kamienia, co pozwoliło nam osiągnąć ciekawy efekt 3D. Aranżację uzupełniają postumenty prezentacyjne z linii Clever Frame z dekoracyjnym wypełnieniem.
Ilość ram:
Kompaktowa ścianka reklamowa na targi, eventy i konferencje uzupełniona o punktowe oświetlenie LED oraz ekran LCD do prezentacji materiałów reklamowych. W charakterze stolika wykorzystaliśmy ekspozytor z kolekcji Clever Frame dający możliwość montażu dekoracyjnych, magnetycznych paneli. W charakterze ich wypełnienia można wykorzystać także glass panel, płytę HPL czy blachę dekoracyjną.
Ilość ram:
Uniwersalna, łatwa w transporcie i zastosowaniu - ścianka reklamowa to niezbędny element każdego stoiska targowego czy promocyjnego. W aranżacji wykorzystaliśmy dwa rozmiary ścianek - każda z nich posiada dedykowaną ladę, która może posłużyć zarówno do obsługi klientów, jak i ekspozycji materiałów reklamowych, oraz zestaw wymiennych paneli graficznych z indywidualnym zadrukiem.
Ilość ram:
Ścianki reklamowe z wymiennymi panelami graficznymi to produkty stworzone z myślą o nowoczesnym biznesie. Jest to rozwiązanie najlepsze dla firm często biorących udział we wszelkiego rodzaju prezentacjach, konferencjach czy targach. W projekcie wykorzystaliśmy ekran LCD do prezentacji spotów reklamowych, panele z wysokim połyskiem oraz lady dedykowane do spotkań z klientami.
Ilość ram:
Nawet mała ścianka reklamowa może być bardzo funkcjonalna. Można ją swobodnie przenosić, dlatego idealnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju eventach, pokazach, konferencjach czy akcjach promocyjnych. Dzięki możliwości montażu ulotkowników oraz dwustronnego umieszczania paneli graficznych stanowi świetny sposób na wyeksponowanie marki w przestrzeni publicznej.
Ilość ram:
Nasz system promocyjny sprawdza się zarówno jako ścianka reklamowa, punkt informacyjny czy małe stoisko targowe. Dzięki magnetycznym grafikom, które stanowią jego najbardziej reprezentacyjny element, umożliwia szybką i wielokrotną zmianę aranżacji. Wystarczy wymienić zestaw paneli, by ścianka wystawiennicza wyglądała, jak nowa i odpowiadała aktualnym akcjom marketingowym.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  crossmenuchevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram