Stoiska promocyjne i wyspy reklamowe

Funkcjonalne systemy do prezentacji produktów, aranżacji stoisk targowych oraz stref promocyjnych

Większość projektów punktów informacyjnych tworzymy w oparciu o kapsuły - modułowe stanowiska, które możesz wykorzystać jako miejsce spotkań z klientami, mobilne recepcje czy też wyspy handlowe. Przy projektowaniu kapsuł zależało nam na tym, aby były szybkie w montażu oraz zapewniały możliwość wydzielenia stref funkcjonalnych.
Szczegóły

Za pomocą kapsuł możesz stworzyć zupełnie nową jakość ekspozycji. Do Twojej dyspozycji oddajemy bogaty katalog wzorów i wypełnień, na bazie którego stworzysz nowoczesne i funkcjonalne przestrzenie do komunikacji marki z klientem. Kapsuły, tak jak inne zabudowy targowe i ścianki reklamowe Clever Frame, są rozwiązaniem systemowym. Oznacza to, że są przeznaczone do wielokrotnego montażu oraz kompatybilne z innymi systemami wystawienniczymi naszej marki.

 • systemy modułowe to najbardziej nowoczesne rozwiązanie w zabudowach targowych
 • uzupełniając kapsuły o ekspozytory stworzysz wyspę typu shop in shop, a łącząc je - innowacyjny pop-up store
 • konstrukcje możesz postawić praktycznie w każdym miejscu i zintegrować na nich dowolne elementy wizualne - ekrany LED, panele graficzne czy też inne wypełnienia
 • kapsuły sprawdzają się nie tylko przy aranżacji przestrzeni handlowych i stoisk targowych, ale także w biurach i przestrzeniach typu open space
Akcesoria uzupełniające
 • uchwyt na telewizor
 •  ulotkownik
 • półka
 • oświetlenie LED
Materiały i wypełnienia
 • rama - anodowane aluminium
 • wypełnienie - PCV, plexi, glass panel, płyta meblowa, dibond, fornir, HIPS
 • podłoga - drewno, panel podłogowy
 • wykończenie podłogi - dywan lub wykładzina
Masz pytania? Napisz do nas
modułowa konstrukcja
bogata paleta wypełnień
wszechstronność zastosowań
montaż bez użycia narzędzi
indywidualny design i projekt
wymienne panele graficzne

Inspiracje:

Ilość ram:
Chcesz podzielić przestrzeń stoiska targowego na strefy? Nie musisz ustawiać parawanów i rollupów, które dają wrażenie aranżacyjnego chaosu. Sprawdzonym pomysłem jest wykorzystanie modułowych kapsuł, które są niezwykle funkcjonalne, a przy tym wyróżniające się ciekawą bryłą. W połączeniu ze ściankami reklamowymi tworzą w pełni profesjonalne, nowoczesne stoisko wystawiennicze.
Ilość ram:
Funkcjonalność stoisk evetowych zbudowanych na bazie kapsuł można zwiększyć poprzez zastosowanie dedykowanych akcesoriów - uchwytów na ulotki i katalogi, telewizorów LCD do prezentacji filmów reklamowych czy półek do ekspozycji produktów. W ramach doposażenia polecamy mobilne postumenty, które można wykorzystać zarówno w charakterze ekspozytorów, jak i designerskich stolików.
Ilość ram:
Kapsuły świetnie sprawdzają się w charakterze punktów informacyjnych oraz mobilnych recepcji. Mogą zostać doposażone w szereg systemów wspomagających działania marketingowe, w tym m.in. w stojaki z wbudowanym tabletem czy pylony reklamowe. Najczęściej łączone są z ladami eventowymi które są mobilne i bardzo łatwe w przemieszczaniu. Ich dodatkowym atutem jest przestrzeń do przechowywania.
Ilość ram:
Stoiska eventowe z kapsułami można aranżować na wiele sposobów. W ich projekcie można wykorzystać zarówno jeden moduł kapsuł, jak i zmultiplikować ich liczbę tworząc oryginalną aranżację wystawienniczą. Każda kapsuła może zostać wykończona innymi grafikami, akcesoriami, meblami eventowymi oraz dekoracjami - np. ażurowymi panelami, które nadają aranżacji lekkości i przestrzenności.
Ilość ram:
Wszelkiego rodzaju multimedia skupiają uwagę klientów i przyciągają ich bardziej niż statyczne obrazy. Dzięki możliwości wyposażenia kapsuł w ekrany LCD można realizować skuteczne kampanie marketingowe, przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków na tradycyjną, drukowaną formę reklamy. Co ważne, konstrukcja takiego stoiska eventowego umożliwia ukrycie wszelkich kabli i przewodów.
Ilość ram:
Kapsuły z linii Clever Frame mogą być wykorzystywane zarówno w charakterze stoiska na targi i konferencje, jak i oryginalnego elementu aranżacji wnętrz, np. stref typu open space. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie - mogą pełnić funkcje kącika prasowego, strefy coffee corner czy modułowego showroomu z dedykowanym miejscem do rozmów z klientami i prezentacji asortymentu.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  hello world!
  crossmenuchevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram