Stoiska promocyjne i wyspy reklamowe

Funkcjonalne systemy do prezentacji produktów, aranżacji stoisk targowych oraz stref promocyjnych

Większość projektów punktów informacyjnych tworzymy w oparciu o kapsuły - modułowe stanowiska, które możesz wykorzystać jako miejsce spotkań z klientami, mobilne recepcje czy też wyspy handlowe. Przy projektowaniu kapsuł zależało nam na tym, aby były szybkie w montażu oraz zapewniały możliwość wydzielenia stref funkcjonalnych.
Szczegóły

Za pomocą kapsuł możesz stworzyć zupełnie nową jakość ekspozycji. Do Twojej dyspozycji oddajemy bogaty katalog wzorów i wypełnień, na bazie którego stworzysz nowoczesne i funkcjonalne przestrzenie do komunikacji marki z klientem. Kapsuły, tak jak inne zabudowy targowe i ścianki reklamowe Clever Frame, są rozwiązaniem systemowym. Oznacza to, że są przeznaczone do wielokrotnego montażu oraz kompatybilne z innymi systemami wystawienniczymi naszej marki.

 • systemy modułowe to najbardziej nowoczesne rozwiązanie w zabudowach targowych
 • uzupełniając kapsuły o ekspozytory stworzysz wyspę typu shop in shop, a łącząc je - innowacyjny pop-up store
 • konstrukcje możesz postawić praktycznie w każdym miejscu i zintegrować na nich dowolne elementy wizualne - ekrany LED, panele graficzne czy też inne wypełnienia
 • kapsuły sprawdzają się nie tylko przy aranżacji przestrzeni handlowych i stoisk targowych, ale także w biurach i przestrzeniach typu open space
Akcesoria uzupełniające
 • uchwyt na telewizor
 •  ulotkownik
 • półka
 • oświetlenie LED
Materiały i wypełnienia
 • rama - anodowane aluminium
 • wypełnienie - PCV, plexi, glass panel, płyta meblowa, dibond, fornir, HIPS
 • podłoga - drewno, panel podłogowy
 • wykończenie podłogi - dywan lub wykładzina
Masz pytania? Napisz do nas
modułowa konstrukcja
bogata paleta wypełnień
wszechstronność zastosowań
montaż bez użycia narzędzi
indywidualny design i projekt
wymienne panele graficzne

Inspiracje:

Ilość ram:
Zaaranżowanie atrakcyjnej strefy promocyjnej czy stoiska na targi jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu i przyciągnięcia uwagi odwiedzających. Starannie przemyślane wzornictwo, efektowna grafika, interaktywne elementy, przestrzeń do rozmów i relaksu, a także odpowiednie oświetlenie i multimedia, to wszystko, co pomaga w tworzeniu przestrzeni, która angażuje odwiedzających i wspiera cele Twojej marki. To wszystko zapewniają właśnie kapsuły.
Ilość ram:
Modułowe kapsuły doskonale sprawdzają się jako kąciki do spotkań z klientami. Można wykorzystać je do stworzenia kameralnych przestrzeni do prowadzenia rozmów biznesowych, prezentacji produktów czy omawiania szczegóły oferty. Dzięki kapsułom strefy do rozmów są subtelnie oddzielone od reszty stoiska na targi, co sprzyja to lepszej komunikacji i zwiększa nasze szanse na nawiązanie trwałej relacji z klientami.
Ilość ram:
Kapsuły to sprawdzony sposób na urozmaicenie architektury stoiska na targi. Można wykorzystywać je pojedynczo lub też łączyć w ciągi tworząc oryginalną aranżację wystawienniczą. Świetnie sprawdzają się także w projektach stacjonarnych - w showroomach, galeriach sztuki czy przestrzeniach typu open space. Możemy wyposażyć je w gabloty, postumenty czy manekiny, a całość aranżacji podkreślić dedykowanym oświetleniem. Odpowiednio zaplanowane punkty LED umożliwiają skoncentrowanie uwagi na ważnych elementach, tworzenie pożądanego nastroju oraz wzmacnianie przekazu ekspozycji.
Ilość ram:
Kapsuły świetnie sprawdzają się w charakterze punktów informacyjnych, wysp handlowych oraz mobilnych stoisk targowych. Mogą zostać doposażone w szereg systemów wspomagających działania marketingowe, w tym m.in. w stojaki z wbudowanym tabletem czy pylony reklamowe. Najczęściej łączone są z ladami eventowymi, które zapewniają dedykowaną przestrzeń do przechowywania oraz odpowiednią ekspozycję logotypów i grafik reklamowych.
Ilość ram:
Kapsuły są łatwe w montażu i demontażu, co znacząco ułatwia przygotowanie dowolnej strefy promocyjnej - stoiska na targi czy wyspy handlowej. Funkcjonalność takiej zabudowy można zwiększyć poprzez zastosowanie ekranów reklamowych. Dzięki możliwości wyposażenia kapsuł w monitory LCD można realizować skuteczne kampanie marketingowe, przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków na tradycyjną, drukowaną formę reklamy. Co ważne, konstrukcja takiego stoiska wystawienniczego umożliwia ukrycie wszelkich kabli i przewodów.
Ilość ram:
Wyspy handlowe i ekspozycyjne zaaranżowane za pomocą kapsuł mają niezwykle szerokie zastosowanie. Mogą być wykorzystywane zarówno w charakterze stoiska na targi i konferencje, jak i recepcji, kącika kawowego czy strefy chillout. Każda kapsuła może zostać wykończona innymi grafikami i panelami wypełniającymi, które możemy wymienić w dowolnym momencie - wszystko zależy od indywidualnego pomysłu na aranżację oraz zasad płynących z identyfikacji wizualnej naszej marki.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram