Podesty do stoiska reklamowego i ich zalety

Udział w targach i innych eventach branżowych to jeden z efektywniejszych sposobów na promocję firmy i pozyskanie nowych klientów. Jednak takim wydarzeniom zwykle towarzyszy konieczność ekspozycji produktów czy oferty, do czego przydadzą się odpowiednie meble i akcesoria. Dużą popularnością cieszą się na przykład podesty reklamowe, które są niezawodnym elementem wyposażenia stoiska reklamowego. Dlaczego są chętnie wykorzystywane i czym powinny się wyróżniać?

Czym są podesty reklamowe i jakie efekty można dzięki nim uzyskać?

Przedsiębiorcy, którzy biorą udział w targach czy konferencjach, powinni pamiętać, że stanowisko, które wówczas przygotują, jest wizytówką ich firmy i to właśnie ono będzie miało kluczowy wpływ na to, jaki będzie odbiór oferty. Jednym ze skuteczniejszych sposobów, które pomogą uzyskać pożądany efekt, jest wykorzystanie podestów ekspozycyjnych. Produkty, które oferujemy, mają wygodny modułowy sposób montażu. Dzięki temu można tworzyć różne ciągi. W zależności od potrzeb, rodzaju produktów czy charakteru wydarzenia mogą to być na przykład samodzielne ekspozytory, ciągi, wyspy reklamowe, a nawet wielopoziomowe ekspozycje.

Czym powinien się wyróżniać dobry podest reklamowy?

Wiemy już, że podesty reklamowe konstrukcje, które obok ścianek wystawienniczych czy standów promocyjnych stanowią element pozwalający na skuteczną i efektowną prezentację oferty firmy podczas rozmaitych wydarzeń. Jednak aby być zadowolonym z wykorzystania tych produktów, warto wybrać takie, które są nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne. Dobry podest powinien się wyróżniać przede wszystkim wyposażeniem w moduły, ponieważ dzięki temu będzie łatwy w przechowywaniu i transporcie, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku przedsiębiorców, którzy planują udział w wielu eventach.

Wybierając konstrukcję, dobrze też wziąć pod uwagę przyszłe potrzeby, ponieważ na rynku dostępne są różne powierzchnie czy wysokości poszczególnych elementów, co może okazać się istotne na przykład z uwagi na rodzaj i gabaryty eksponowanego asortymentu. Dobrym pomysłem jest też zainwestowanie w dodatkowe akcesoria. Mowa tutaj na przykład o podświetleniu. Obecnie rynek jest przesycony usługami i produktami, dlatego zwrócenie uwagi potencjalnego klienta nie jest łatwe. W związku z tym przedsiębiorcy zwykle starają się aranżować podesty reklamowe w taki sposób, aby różniły się od tego, co przygotowała konkurencja.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram