Ekspozytory produktowe HELO FORM®

Uniwersalne postumenty, które wykorzystasz zarówno do wyposażenia stoiska na targi, jak i aranżacji sklepu.

Niezależnie od tego, czy szukasz prostych ekspozytorów produktowych czy potrzebujesz oryginalnego narzędzia do aktywacji sprzedaży, kolekcja HELO FORM ułatwi Ci prezentację produktów. Unikalna konstrukcja systemu pozwala nam na projektowanie bardzo nowoczesnych i nieszablonowych rozwiązań. Wszystkie meble ekspozycyjne powstają według indywidualnego projektu, uwzględniającego specyfikę danej branży. Możesz wykorzystać je zarówno do wyposażenia stoiska na targi, jak i aranżacji sklepu.
Szczegóły

HELO FORM to kolekcja bogata w różnorodne konstrukcje, w tym wolnostojące ekspozytory i wyspy produktowe. Wybór konkretnego ekspozytora reklamowego zależy od tego, jakie produkty posiadasz w ofercie, kim są Twoi klienci oraz jak bardzo chcesz być kreatywny. Projektując HELO FORM możesz eksperymentować z paletami kolorów, rodzajami wypełnień, układem oraz wielkością każdego postumentu. Każda konstrukcja tworzona jest na bazie funkcjonalnych modułów oraz konfigurowana ściśle pod jego użytkownika.

 • każdy ekspozytor HELO FORM możesz wzbogacić o dodatkowe rozwiązania, w tym między innymi panele graficzne czy oświetlenie
 • lekkość konstrukcji umożliwia łatwe przemieszczanie ekspozytorów produktowych oraz wykorzystywanie ich w różnych lokalizacjach
 • w procesie projektowania poszukujemy nowych form i rozwiązań, które wyróżnią Twój ekspozytor na tle innych postumentów i prezenterów reklamowych
 • kolekcja obejmuje szereg rozwiązań modułowych w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i kolorów

HELO FORM wspiera profesjonalne wyposażenie sklepów i przestrzeni handlowych. Na bazie systemu można stworzyć dowolne meble sklepowe i ekspozycyjne, a w tym metalowe regały, szafy kosmetyczne czy ekspozytory reklamowe. Więcej informacji o systemie: www.heloform.pl

Akcesoria uzupełniające
 • oświetlenie LED
 • ekrany LCD
 • półki, szuflady, szafki
 • wieszaki
 • panele strukturalne
Materiały i wypełnienia

Konstrukcja: profile aluminiowe malowane proszkowo na bazie palety RAL

Panele wypełniające: płyty meblowe, wypełnienia stalowe, blacha dekoracyjna, PCV, plexi, glass panel, HIPS dekoracyjny, blacha dekoracyjna, MDF, fornir, inne materiały strukturalne i przestrzenne

Masz pytania? Napisz do nas
wiele opcji konfiguracji
modułowa konstrukcja
bogata paleta wypełnień
wszechstronność zastosowań
szybkie zmiany aranżacji
indywidualny projekt i design

Inspiracje:

Ilość ram:
nie dotyczy
Ekspozytory dostępne w naszej ofercie wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale także modnym, eleganckim designem. Jedną z ich odsłon są kubiki, które dają otwarty dostęp do prezentowanego asortymentu. Osadzone na solidnych podstawach, zapewnią wyjątkowy efekt dekoracyjny w każdym wnętrzu - niezależnie od jego metrażu czy stylu architektonicznego. Każdy ekspozytor można uzupełnić o oświetlenie punktowe podkreślające ekspozycję lub miejscowe, dekoracyjne wypełnienia.
Ilość ram:
nie dotyczy
Dzięki temu, że nasze ekspozytory są lekkie, niewielkie gabarytowo i dają możliwość wymiany paneli graficznych, świetnie sprawdzą się przy aranżacji witryn sklepowych. Można ustawiać je jako pojedyncze postumenty, zestawiać w ciągi lub też układać piętrowo. Duże pole do popisu daje także możliwość miksowania ich kolorów czy też zastosowania wyświetlaczy LCD. Monitory reklamowe mogą być wykorzystywane zarówno w celach informacyjnych, jak i marketingowych - zwiększających sprzedaż.
Ilość ram:
nie dotyczy
Aranżacja z nutą eleganckiego glamour – motyw marmuru i złotego szkła z patternem staje się doskonałym uzupełnieniem dla prostej, białej konstrukcji regału. Dla przeciwwagi do wyrafinowanego, lecz nieco chłodnego w odbiorze marmuru, zastosowaliśmy oświetlenie w ciepłym odcieniu. Stoliki ekspozycyjne, dla zachowania wizualnej lekkości, zostały pozbawione bocznych paneli wypełniających i tylko częściowo pokryte blatami. Zrezygnowanie z blatów zwiększyło także możliwości aranżacyjne showroomu - puste przestrzenie mogą zostać wypełnione donicami z kwiatami lub innymi dekoracjami.
Ilość ram:
nie dotyczy
Projektując wyposażenie drogerii, stoisk na targi kosmetyczne czy salonów beauty, szczególny nacisk kładziemy na to, by wszystkie postumenty, stoły ekspozycyjne i regały sklepowe łączyły w sobie możliwie jak największe walory estetyczne i użytkowe. Niezwykle ważny jest tu układ półek, który umożliwia odpowiednią ekspozycję kosmetyków i zapobiega ich przemieszaniu, jak i zapewnienie przestrzeni do ich przechowywania, np. w postaci szuflad z cichym domykiem i zamknięciem na kluczyk.
Ilość ram:
nie dotyczy
Na wyposażenie sklepów odzieżowych składa się wiele elementów, w tym stoły ekspozycyjne, regały na odzież, ekspozytory na galanterię czy podesty pod manekiny. Dzięki modułowej konstrukcji systemu HELO FORM® jesteśmy w stanie wyprodukować każdy z nich. W zaprezentowanym projekcie butiku postawiliśmy na oszczędną kolorystykę i zredukowaną liczbę paneli wypełniających. Taki zabieg pozwolił nam wpuścić dużo światła na ekspozycję oraz zapewnił otwarty dostęp do kolekcji.
Ilość ram:
nie dotyczy
Opracowując koncepcję showroomu z armaturą zależało nam na tym, aby był on przestrzenią inspirującą zarówno klientów, jak i projektantów i architektów. W projekcie wykorzystaliśmy szereg rozwiązań eksponujących atuty i wyjątkowy charakter produktów, w tym podesty, przypodłogowe postumenty czy sięgające sufitu regały. Surowa kolorystyka aranżacji została przez nas przełamana oświetleniem o ciepłej barwie oraz skrzyniami z roślinami, które stanowią integralną część regałów ekspozycyjnych.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram