Narożne stoisko targowe - dlaczego warto w nie zainwestować?

Współczesne rozwiązania targowe zapewniają nie tylko funkcjonalność przestrzeni wystawienniczej, lecz także komfort jego użytkowników, stąd coraz większa popularność projektów w modelu otwartym. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, jakie korzyści niesie ze sobą inwestycja w narożne stoisko targowe.

Narożne stoiska targowe to doskonała opcja dla firm, które chcą zaprezentować swoje produkty i usługi na wszelkiego rodzaju eventach branżowych. Taki typ stoiska posiada kilka ważnych zalet, dzięki którym jest jednym z najatrakcyjniejszych rozwiązań wystawienniczych. Dzięki swojej otwartej konstrukcji, narożne stoisko jest bardziej przestronne, lepiej doświetlone, a także sprawia wrażenie bardziej dostępnego dla odwiedzających. Idealnie nadaje się do integrowania klientów oraz co niezwykle ważne - przekazywania im informacji w taki sposób, aby były one rejestrowane przez nich nieświadomie. Dzięki swej lokalizacji na mapie targów, a dokładniej - umiejscowieniu na skrzyżowaniu dróg komunikacyjnych, jest ono dobrze widoczne, co zwiększa szansę na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów.

Uniwersalne stoisko targowe

Kolejną zaletą narożnego stoiska jest jego elastyczność. Może być ono dostosowane do różnych potrzeb funkcjonalnych i preferencji stylistycznych, dzięki czemu jest uniwersalnym rozwiązaniem dla różnych branż i rodzajów produktów. Dodatkowo, narożne stoisko może być łatwo rozbudowywane i modyfikowane, co pozwala na dostosowanie go do aktualnych potrzeb czy też pomysłów marketingowych. Co ważne, ten typ stoiska sprawdza się równie dobrze na małych, jak i dużych metrażach. W przypadku tych najmniejszych warto zastosować dodatkowe triki i wykorzystać elementy optycznie powiększające przestrzeń. Świetnie sprawdzą się tu:

 • jasne barwy,
 • lustra,
 • szkło,
 • panele wypełniające z połyskiem.

Inwestycja w narożne stoisko targowe jest również opłacalna ze względu na jego trwałość i możliwość wykorzystywania przez wiele sezonów. Jest ono wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wytrzymałość na uszkodzenia oraz zaprojektowane tak, by dawało możliwość częstych zmian jego wyglądu (zarówno jeśli chodzi o kształt konstrukcji, jak samą oprawę graficzną). Dzięki temu, narożne stoisko może być wielokrotnie używane na różnych wystawach i targach, co pozwala na zwrot inwestycji w krótkim czasie.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram