Małe stoiska targowe Clever Frame®

Modułowy system promocyjny na targi, eventy i konferencje. Polecany do aranżacji do 25 m2

Małe stoiska targowe to mobilne i w pełni modułowe systemy promocyjne do wielu różnych zastosowań – od wystaw i targów po eventy branżowe i konferencje. Każde stoisko wystawiennicze jest personalizowane specjalnie dla Twojej firmy. Wykonujemy indywidualne projekty dedykowane dla brandu i potrzeb użytkowania.
Szczegóły

Systemy wspierania sprzedaży Clever Frame cechują się niemal nieograniczoną ilością możliwych rozwiązań. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne rozwiązania reklamowe, jak i te kreatywne - dające upust Twojej wyobraźni. To proste, jak budowanie z klocków - za pomocą systemu Clever Frame zbudujesz zarówno pełnowymiarowe stoisko targowe, jak i kompaktową ściankę reklamową. Inwestując w jedną zabudowę promocyjną otrzymujesz szereg możliwości reklamowych.

 •  systemów wystawienniczych Clever Frame możesz używać wielokrotnie - niezależenie od tego co, gdzie i jak chcesz zaprezentować, zawsze możesz wykorzystać ten sam zestaw ram
 • zmianę wizerunkową ułatwią Ci wymienne, magnetyczne panele graficzne, które zamontujesz w zaledwie kilka sekund
 • zabudowa targowa jest lekka, mobilna, łatwa w montażu, demontażu i transporcie
 • wszystkie elementy systemu są w pełni kompatybilne - w dowolnym momencie możesz rozbudować zabudowę promocyjną o nowe elementy (ramy, akcesoria czy nowe panele graficzne)
Akcesoria uzupełniające
 • uchwyt TV lub tablet
 • oświetlenie LED
 • półka
 • ulotkownik
 • pylon do tabletu
 • drzwi
 • gabloty
Materiały i wypełnienia
 • rama - anodowane aluminium
 • akcesoria - malowane proszkowo na bazie palety RAL
 • wypełnienia - PCV, plexi, glass panel, HIPS, blacha dekoracyjna, fornir, inne materiały strukturalne, m.in. drewno i skóra
Masz pytania? Napisz do nas
modułowa konstrukcja
wymienne panele graficzne
wiele opcji konfiguracji
montaż bez użycia narzędzi
indywidualny design stoiska
wygodny transport

Inspiracje:

Wymiar:
6 m kw.
Ilość ram:
Niewielki metraż nie wyklucza możliwości urządzenia ciekawego i w pełni funkcjonalnego stoiska targowego. Jego aranżacja nie wymaga też dużych wyrzeczeń - przy dobrym rozplanowaniu zabudowy wystawienniczej nie trzeba z niczego rezygnować. Małe stoisko targowe może posiadać wszystkie niezbędne dla wystawcy elementy, takie jak lada, zaplecze, ekran reklamowy czy ulotkowniki. Nie ma też przeszkód, by aranżację uzupełnić o kilka źródeł światła. Odpowiednio rozplanowane oświetlenie potrafi powiększyć optycznie nawet najmniejsze stoisko na targi czy konferencje biznesowe.
Wymiar:
12 m kw.
Ilość ram:
Funkcjonalność stoiska targowego to absolutna podstawa, szczególnie kiedy do dyspozycji mamy małą przestrzeń. Inwestując w profesjonalne, modułowe stoisko, otrzymujmy miejsce reklamowe posiadające wszystkie kluczowe elementy, takie jak miejsce do przechowywania czy spotkań z klientami, a przy tym - będące spójne z wizerunkiem firmy oraz wpisujące się w nowoczesne trendy aranżacyjne. W projekcie wykorzystane zostały panele dekoracyjne z wysokim połyskiem, które świetnie świetnie odbijają i rozpraszają światło, optycznie powiększając oraz rozjaśniając przestrzeń.
Wymiar:
16 m kw.
Ilość ram:
Narożne stoisko targowe zapewnia nie tylko łatwy dostęp dla odwiedzających, ale także mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Zastosowane przez nas panele drewniane nadają ekspozycji naturalnego, a zarazem eleganckiego charakteru. Aby dodatkowo urozmaicić stoisko wystawiennicze i uczynić ją bardziej atrakcyjnym dla uczestników imprezy, postawiliśmy na efektowną kompozycję kolorystyczną lastryko oraz ekran reklamowy. Całości dopełniła lada z brandingiem uzupełniona o wewnętrzny schowek, w którym można bezpiecznie przechować gadżety reklamowe czy rzeczy osobiste.
Wymiar:
20 m kw.
Ilość ram:
30
Nowoczesne stoisko targowe i konferencyjne, oparte na tradycyjnej kolorystyce branży medycznej. W projekcie wykorzystaliśmy m.in. panele z wysokim połyskiem, dekoracyjne lamele oraz kapsułę systemową, która ułatwiła nam strefowanie przestrzeni. Całości dopełnia ekran LCD dedykowany wyświetlaniu wysokiej rozdzielczości filmów reklamowych, lada z logotypem 3D oraz modułowa podłoga na targi, która pozwala pokryć dowolną powierzchnię w szybki i prosty sposób.
Wymiar:
20 m kw.
Ilość ram:
Kosmetyczne stoisko targowe, które - pomimo stosunkowo niewielkiej powierzchni - zapewnia optymalną przestrzeń do ekspozycji, spotkań z klientami oraz przechowywania. W projekcie zastosowaliśmy pudrowe, pastelowe kolory, które przełamane zostały motywem lastryko. Aranżację uzupełniliśmy o dedykowane wyposażenie, które podnosi walory funkcjonalne i estetyczne stoiska wystawienniczego, w tym oświetlenie punktowe, przeszklone lady, ekrany LCD oraz meble wystawowe z linii HELO FORM®.
Wymiar:
24 m kw.
Ilość ram:
73
Zabudowa targowa w stylu modern, która wykorzystuje każdy centymetr powierzchni. Na froncie lada i meble ekspozycyjne z linii HELO FORM®, wewnątrz kameralne miejsce do spotkań i zaplecze techniczne z miejscem do przechowywania – wszystko to wykończone neonowymi elementami, które doskonale odcinają się na tle wnętrza oraz jako pierwsze przyciągają wzrok. Akcentem, który podkreśla design stoiska targowego, są także mleczne panele, za którymi umieściliśmy dekoracyjne rośliny.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  crossmenuchevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram