Duże stoiska targowe Clever Frame®

Wielkoformatowe stoiska targowe oraz ekspozycje wystawiennicze. Aranżacje powyżej 50 m2.

Szukasz nowoczesnych i mobilnych rozwiązań, które sprawdzą się w wielu sytuacjach? Poznaj system zabudowy targowej będący rozwiązaniem wystawienniczym wielokrotnego zastosowania. Nasze stoiska targowe, nazywane także stoiskami handlowymi lub stoiskami wystawowymi, zapewniają możliwość idealnego dopasowania. Każde stoisko możesz dowolnie modyfikować, a w razie potrzeby rozbudowywać. To system, który wykorzystasz wielokrotnie w różnych konfiguracjach, nie przejmując się dostępnym metrażem.
Szczegóły

To proste jak budowanie z klocków. Każdą zabudowę na targi możesz modelować na wiele sposobów - zmieniając jej kształt, rozmiar czy stronę wizualną. Rebranding ułatwią Ci wymienne, magnetyczne panele graficzne, które zamontujesz w kilka sekund. Dodając oświetlenie czy rozwiązania multimedialne (np. ekrany LCD) stworzysz w pełni funkcjonalną przestrzeń reklamową.

 • niezależenie od tego co, gdzie i jak chcesz zaprezentować, zawsze możesz wykorzystać ten sam zestaw ram
 • ściany zabudowy targowej możesz ze sobą dowolnie łączyć, tworząc tym samym pożądaną przestrzeń
 • konstrukcja sytemu wykonana jest z lekkich profili aluminiowych, które są odporne na częste składanie i rozkładanie
 • jeden zestaw elementów może posłużyć zarówno do zaaranżowania dużego stoiska wystawienniczego na targach, jak i do stworzenia scenografii eventowej
 • system jest wygodny w transporcie i niezwykle prosty w montażu - dzięki specjalnym łącznikom dowolną zabudowę targową zmontujesz niezwykle szybko i bez użycia narzędzi
Akcesoria uzupełniające
 • uchwyt TV lub tablet
 • oświetlenie LED
 • półka
 • ulotkownik
 • pylon do tabletu
 • drzwi
 • gabloty
Materiały i wypełnienia
 • rama - anodowane aluminium
 • akcesoria - malowane proszkowo na bazie palety RAL
 • wypełnienia - PCV, plexi, glass panel, HIPS, blacha dekoracyjna, fornir, inne materiały strukturalne, m.in. drewno i skóra
Masz pytania? Napisz do nas
modułowa konstrukcja
bogata paleta wypełnień
wiele opcji konfiguracji
montaż bez użycia narzędzi
indywidualny design stoiska
wymienne panele graficzne

Inspiracje:

Wymiar:
50 m kw.
Ilość ram:
Beton i jego imitacje należą do jednych z najmodniejszych rozwiązań aranżacyjnych. Jest to materiał niezwykle wszechstronny, świetnie korespondujący z dodatkami z naturalnego drewna czy wszelkiego rodzaju roślinnością. Stoisko targowe uzupełniliśmy o przezroczystości, które nie tylko subtelnie dekorują stoisko, ale i służą optycznemu powiększeniu jego przestrzeni. Światło, które przenika przez transparentne panele sprawia, że stoisko jest jaśniejsze, a co za tym idzie - przestronniejsze.
Wymiar:
55 m kw.
Ilość ram:
Prostota oraz elegancja to słowa kluczowe przy tym projekcie stoiska na targi. Ważną rolę przy jego aranżacji pełniły elementy dekoracyjne i wykończeniowe, w tym miedzy innymi kompozycje roślinne, motywy lastryko czy panele z naturalnego drewna, które są sprawdzonym sposobem na optyczne ocieplenie przestrzeni. Założeniem realizacji była duża dostępność dla zwiedzających, dlatego też wszystkie strefy do rozmów z klientami mają formę otwartą lub półotwartą.
Wymiar:
55 m kw.
Ilość ram:
Specjalizujemy się w kreacji przestrzeni aktywnych, które można zmieniać i kształtować w zależności od potrzeb. Służą temu mobilne ściany, lekkie meble i elastyczne elementy wystroju, które wykorzystaliśmy na powyższym projekcie stoiska targowego. Zastosowane przez nas panele dekoracyjne są w pełni wymienne, co umożliwia niekończące się metamorfozy zabudowy targowej. Swoboda konfiguracji dotyczy także układu ścian, które dzięki modułowej konstrukcji można dowolnie przestawiać.
Wymiar:
60,5 m kw.
Ilość ram:
44 x D1, 12 x D2
Stoisko wystawiennicze zaprojektowane na bazie kapsuł - konstrukcji z zadaszeniem łukowym, które ułatwiają strefowanie przestrzeni oraz podnoszą jej walory estetyczne. Analiza potrzeb klienta pozwoliła nam precyzyjnie dobrać odpowiedni space plan, który stworzył przyjazną i efektywną zabudowę targową - zachowującą wrażenie open space, a jednocześnie wydzielającą przestrzeń do różnych aktywności promocyjnych. Stoisko urządziliśmy za pomocą prostych w formie mebli i eleganckich dekoracji.
Wymiar:
62 m kw.
Ilość ram:
Kreatywne stoisko targowe to przestrzeń łącząca wiele kształtów, faktur i rozmiarów brył, dlatego też zaprezentowana zabudowa eventowa łączy w sobie dwie stylistyki - z jednej strony strzeliste ściany z łukowymi narożnikami, z drugiej - meble ekspozycyjne o prostej, geometrycznej bryle. Projektując zabudowę wystawienniczą postawiliśmy na szarości oraz kolory ziemi - taka paleta kolorystyczna daje wiele możliwości łatwego, szybkiego i co najważniejsze - efektownego przearanżowania przestrzeni.
Wymiar:
66 m kw.
Ilość ram:
44 x D1, 12 x D2
Zabudowa targowa pełniąca funkcję strefy coworkingowej. W projekcie wykorzystaliśmy transparentne panele dające efekt przeszklenia, panele roślinne nawiązujące swą stylistyką do ścian wertykalnych (imitacja) oraz ramy z drewnianymi lamelami, które są idealnym wyborem zarówno do zagospodarowania niewielkiej powierzchni stoiska wystawienniczego, jak i całych ścian. Całości zabudowy targowej dopełniła podłoga systemowa dostępna w wielu rodzajach tekstur i wariantów kolorystycznych.
Wymiar:
100 m kw.
Ilość ram:
Estetyka, design, czytelność ekspozycji czy personalizacja to tylko niektóre z wyzwań, z jakimi mierzą się wystawcy z sektora beauty. Zaprojektowane przez nas stoisko targowe łączy wszystkie te elementy. Pastelowa kolorystyka nadaje przytulności aranżacji oraz podkreśla charakter produktów, które umieściliśmy w modułowych szafach kosmetycznych z linii HELO FORM®. Kontrapunktem dla strefy ekspozycyjnej jest grafitowa lada w układzie 360 st., która umożliwia obsługę klientów z dowolnego miejsca na stoisku.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram