Średnie stoiska targowe Clever Frame®

Modułowy system do aranżacji stoisk targowych i promocyjnych. Zabudowy do 50 m2.

Szukasz systemu wystawienniczego, który w szybki i atrakcyjny sposób pozwoli Ci wykreować przestrzeń reklamową? Clever Frame to rozwiązanie, które zapewnia dziesiątki funkcji i konfiguracji, a wszystko to na bazie zaledwie jednego zestawu ram! Modułowa konstrukcja systemu pozwala na zaadaptowanie go do różnych powierzchni. Nasze stoiska targowe można w prosty sposób konfigurować, a tym samym dostosowywać je do aktualnych potrzeb - zarówno funkcjonalnych, jak i metrażowych.
Szczegóły

Mobilne stoiska targowe Clever Frame to szybki i intuicyjny montaż oraz bogata oferta dodatkowych elementów wyposażenia. Zabudowę eventową z łatwością uzupełnisz o kantorek, półki, oświetlenie, podłogę systemową czy podświetlane panele graficzne. Przy projektowaniu stoiska reklamowego uwzględniamy nie tylko aktualne trendy i nowoczesne rozwiązania promocyjne, ale przede wszystkim branding danej marki oraz jej silne strony.

  • na bazie jednego zestawu ram możesz stworzyć dowolną konstrukcję reklamową: stoisko na targi, ściankę sponsorską, stand reklamowy, zabudowę eventową czy punkt promocyjny
  • kształt oraz funkcję systemu zmieniasz w dowolnym momencie, zgodnie z pomysłami i potrzebami reklamowymi
  • otrzymujesz to, czego najbardziej potrzebujesz – wygodę i swobodę użytkowania
  • cały system możesz złożyć do pojedynczych elementów - całkowicie upraszcza to transport i przechowywanie

 

Akcesoria uzupełniające
 • uchwyt TV lub tablet
 • oświetlenie LED
 • półka
 • ulotkownik
 • pylon do tabletu
 • drzwi
 • gabloty
Materiały i wypełnienia
 • rama - anodowane aluminium
 • akcesoria - malowane proszkowo na bazie palety RAL
 • wypełnienia - PCV, plexi, glass panel, HIPS, blacha dekoracyjna, fornir, inne materiały strukturalne, m.in. drewno i skóra
Masz pytania? Napisz do nas
modułowa konstrukcja
bogata paleta wypełnień
wszechstronność zastosowań
montaż bez użycia narzędzi
indywidualny design stoiska
wiele opcji konfiguracji

Inspiracje:

Wymiar:
30 m kw.
Ilość ram:
Projektujemy i budujemy stoiska na targi dla każdej branży, w tym także dla przemysłu. W projekcie zaprezentowanej zabudowy wystawienniczej wykorzystaliśmy panele z połyskiem, które dają niezwykle plastyczny efekt dzięki oświetleniu punktowemu, systemy regałowe z linii HELO FORM® uzupełnione o siatkę cięto-ciągnioną nawiązującą do stylu industrialnego oraz drewniane panele, które optycznie ocieplają stoisko. Całości dopełniła 3-metrowa lada oraz kameralna strefa do spotkań z klientami.
Wymiar:
36 m kw.
Ilość ram:
Strefa rozmów na stoisku została zaaranżowana za pomocą paneli transparentnych i drewnianych, które nadają delikatny kamuflaż temu miejscu. Dzięki takiemu zabiegowi, został zwiększony komfort podczas rozmów biznesowych. Ściany stoiska targowego zostały pokryte wielkoformatowymi grafikami imitującymi lastryko, które są odnośnikiem do panujących trendów. Stoisko zwieńczone zostało zieloną ścianą o fakturze 3D, na której umieściliśmy monitor do wyświetlania spotów reklamowych.
Wymiar:
40 m kw.
Ilość ram:
Nawiązując do brandingu marki przygotowaliśmy zabudowę targową z dedykowanym miejscem do spotkań oraz strefą recepcyjną. Projekt stoiska reklamowego oparliśmy o styl minimalistyczny, łączący w sobie czystość linii, ograniczoną paletę kolorystyczną, przejrzysty układ oraz jasno sprecyzowane funkcje wszystkich elementów aranżacji. W centralnym punkcie stoiska wystawienniczego umieściliśmy kasetony reklamowe z podświetleniem oraz możliwością wymiany grafik.
Wymiar:
40 m kw.
Ilość ram:
Kreatywny wygląd stoiska targowego to kluczowy element kampanii wizerunkowej każdej firmy. W powyższym projekcie zabudowy targowej wykorzystaliśmy motyw aluminiowych lameli, które nie tylko dekorują stoisko wystawiennicze, ale i wpływają na jego wizualną lekkość. Kolejnym zabiegiem wpływającym na estetykę stoiska jest ścianka reklamowa znajdująca się na jego tyle - dzięki zastosowaniu dwóch warstw wypełnienia, w tym transparentnych paneli, daje ona ciekawy efekt 3D.
Wymiar:
42 m kw.
Ilość ram:
Modułowe systemy wystawiennicze to sprawdzone rozwiązanie pozwalające zbudować stoisko na targi o dowolnej kolorystyce, układzie i rozmiarze. W zaprezentowanym projekcie stoiska targowego wykorzystaliśmy m.in. kapsuły z drewnianymi panelami, punktowe oświetlenie LED oraz monitor reklamowy. Pastelowe kolory, które zastosowaliśmy na ścianach i podłodze zabudowy targowej, ułatwiły nam z kolei optyczny podział przestrzeni, dający wrażenie odwiedzania kilku niezależnych pokoi.
Wymiar:
48 m kw.
Ilość ram:
Projektując stoiska targowe w stylu nowoczesnym stawiamy przede wszystkim na zaskakujące formy brył, wyraziste kolory, dynamikę układu oraz odpowiednie oświetlenie. W projekcie zabudowy wystawienniczej dla Klienta z branży IT wykorzystaliśmy kilka rodzajów paneli wypełniających, punktowe oświetlenie LED oraz ażurowe przepierzenia 3D. Całości dopełniła modułowa podłoga systemowa, która wyznacza granice strefy promocyjnej oraz umożliwia ukrycie wszelkich przewodów.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram