Meble sklepowe i targowe HELO FORM®

Regały, lady, wyspy reklamowe. Meble sklepowe dla każdego formatu reklamowego.

HELO FORM® to nieskończenie elastyczny system ekspozycyjno - promocyjny, który może rozwijać się wraz z Twoimi koncepcjami oraz potrzebami marketingowymi. Modułowa konstrukcja systemu, oparta na bazie aluminiowych profili, oferuje nieskończone możliwości aranżacyjne. To jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań dostępnych na rynku, które ułatwia kreowanie przestrzeni sprzedażowej i prezentacyjnej.
Szczegóły

Kolekcja HELO FORM® jest komplementarna, harmonijna pod względem stylu i formy, dzięki czemu sprawdza się w najróżniejszych działaniach związanych ze sprzedażą oraz visual merchandisingiem. Od aranżacji witryn sklepowych, przez strefy shop-in-shop i showroomy po ekspozytory i wyspy produktowe. Każdy z naszych mebli sklepowych jest tworzony pod konkretnego użytkownika i konkretną markę. Projektując system możesz grać kolorami, wymiarami i wypełnieniami strukturalnymi, a całość podkreślić indywidualną kombinacją półek, szafek, szuflad czy ekranów LCD.

System wpisuje się we wszelkie koncepty wyposażenia wnętrz komercyjnych, w tym takich jak:

 • projektowanie sklepów, butików i salonów kosmetycznych
 • wyposażenie lokali usługowych
 • aranżowanie wnętrz wnętrz HoReCa - hoteli, restauracji, kawiarni i stref food court

Nasi klienci wykorzystują system HELO FORM zarówno w charakterze mebli eventowych, doposażających stoisko targowe, jak i tworzą z niego meble sklepowe. Modułowe regały handlowe, gabloty czy lady ekspozycyjne z powodzeniem wykorzystywane są w projektach butików, sklepów spożywczych, drogerii czy restauracji.

 • meble systemowe HELO FORM zapewniają dużą elastyczność w tworzeniu przestrzeni handlowej
 • w katalogu naszych brył znajdują się wszelkiego rodzaju ekspozytory i meble sklepowe, w tym między innymi regały sklepowe, lady czy wyspy reklamowe
 • zróżnicowana wielkość poszczególnych modułów umożliwia tworzenie dowolnej aranżacji - przyściennej, wolnostojącej, z dostępem jednostronnym lub otwartym
 • w dowolnym momencie możesz powiększyć swoją aranżację o kolejne elementy z kolekcji

 

Jeśli interesuje Cię profesjonalne wyposażanie sklepów i stref promocyjnych, zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia strony HELO FORM.

Akcesoria uzupełniające
 • Oświetlenie LED
 • Półki
 • Kwietniki
 • Ekrany reklamowe
 • Wkłady
 • Haczyki i relingi
 • Szuflady i szafki
 • Organizery
 • Wymienne grafiki

 

Materiały i wypełnienia

Konstrukcja: profile aluminiowe malowane proszkowo na bazie palety RAL

Panele wypełniające: płyty meblowe, wypełnienia stalowe, blacha dekoracyjna, PCV, plexi, glass panel, HIPS dekoracyjny, blacha dekoracyjna, MDF, fornir, inne materiały strukturalne i przestrzenne

Masz pytania? Napisz do nas
wiele opcji konfiguracji
bogata paleta wypełnień
wszechstronność zastosowań
modułowa konstrukcja
indywidualny projekt i design
szybkie zmiany aranżacji

Inspiracje:

Ilość ram:
nie dotyczy
Delikatesy to sklep spożywczy o podniesionym standardzie wyposażenia, na który składają się regały handlowe, ekspozytory produktowe mające wpływ na zakupy impulsowe klienta czy wyspy tworzące niezależne strefy sprzedaży. Projektując zaprezentowane meble sklepowe postawiliśmy na uniwersalną czerń, którą uzupełniły wykończenia z blachy perforowanej oraz wymienne panele graficzne. Aranżację dopełniło oświetlenie LED, które jest nie tylko efektowne, ale i energooszczędne.
Ilość ram:
nie dotyczy
Projektując wyposażenie sklepu sportowego zależało nam na tym, aby spełniał on walory estetyczne, funkcjonalne, a przede wszystkim - aby stanowił skuteczne narzędzie sprzedaży. Aranżację tworzą meble sklepowe o białej konstrukcji, uzupełnione o fronty imitujące strukturę drewna. Lewe skrzydło sklepu zostało wyposażone w kubiki, zwane także boksami czy klatkami reklamowymi, których geometryczna, przestrzenna forma znakomicie wpisuje się w aktualne trendy w visual merchandisingu.
Ilość ram:
Meble ekspozycyjne z linii HELO FORM® są na tyle uniwersalne i mobile, że można wykorzystywać je także poza stacjonarnymi punktami sprzedaży, np. podczas targów. Zaprezentowane stoisko wystawiennicze zostało wyposażone w wolnostojące regały sklepowe, które pozwalają na dopasowanie rozmiaru konstrukcji do indywidualnych potrzeb. Ich dodatkową zaletą jest kompatybilność z rozmaitymi zestawami dodatków, w tym szufladami, drzwiczkami, półkami czy wymiennymi panelami graficznymi.
Ilość ram:
nie dotyczy
Od małych mebli sklepowych po duże konstrukcje - uniwersalna, modułowa konstrukcja systemu HELO FORM® pozwala na stworzenie dowolnej aranżacji oraz ułatwia optyczny podział otwartej przestrzeni - tak, jak na zaprezentowanym projekcie strefy shop-in-shop. Zabudowa, którą umieściliśmy w centralnym punkcie sali sprzedaży, łączy w sobie kilka funkcji - prezentuje asortyment, utrwala markę w świadomości odbiorców oraz jest miejscem dedykowanym do spotkań i degustacji produktów.
Ilość ram:
Regały ekspozycyjne z linii HELO FORM® są idealnym sposobem na odświeżenie wnętrza oraz dodanie do niego nowych funkcjonalności. Dzięki swej uniwersalnej stylistyce sprawdzają się równie dobrze jako meble sklepowe, jak i wyposażenie kawiarni, restauracji czy przestrzeni typu lobby. Każdy moduł tworzący system regałowy może być dowolnie konfigurowany - zarówno pod kątem koloru konstrukcji, jak i wypełnień i akcesoriów, które podkreślają jego indywidualny i unikatowy charakter.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-upchevron-down
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram