Ekspozytory handlowe - sposób na prezentację drobnych przedmiotów

Atrakcyjna ekspozycja produktu to jeden z kluczowych elementów działań wspierających skuteczną sprzedaż. Rozwiązania, mające na celu zaprezentowanie towaru, powinny łączyć w sobie funkcjonalność i estetykę — bez względu na to, czy stosowane są na terenie obiektu handlowego, czy podczas eventu branżowego. W tym wpisie przedstawimy najczęściej wybierane ekspozytory handlowe.

Optymalna ekspozycja produktów

Małe i średnie produkty wymagają nieszablonowej prezentacji. Aby ich niewielkie gabaryty zostały odpowiednio wyeksponowane, konieczna jest harmonijna organizacja przestrzeni, a jednocześnie zastosowanie rozwiązań, które podkreślą ich charakter i dodatkowo zwrócą na nie uwagę potencjalnych odbiorców. Dlatego właśnie powstał system HELO FORM®. Wyróżnia się on minimalistycznym designem, dzięki czemu idealnie komponuje się z niemal każdym rodzajem produktu.

Zastosowane panele graficzne oraz konstrukcje w bogatej kolorystyce RAL pozwalają na kompletną personalizację oraz odzwierciedlenie identyfikacji wizualnej marki. Oprócz tego HELO FORM® daje wiele możliwości rekonfiguracji, np. zmiany kształtu, ilości półek czy też użytych akcesoriów (np. szuflad, szafek, wieszaków na ubrania, ekranów reklamowych itd.).

Meble handlowe bespoke – do sklepu i na targi

Unikalna konstrukcja systemu pozwala na projektowanie bardzo nowoczesnych i nieszablonowych rozwiązań. Każdy mebel ekspozycyjny powstaje według indywidualnego projektu, uwzględniającego specyfikę danej branży. Korzystając z bogatego katalogu modułów można zbudować dowolne meble systemowe i ekspozytory, w tym:

regały sklepowe,

postumenty,

stoliki ekspozycyjne,

wyspy handlowe,

kubiki reklamowe.

HELO FORM® wyróżnia minimalistyczny design, wysoka wytrzymałość oraz funkcjonalna konstrukcja. Dzięki meblom systemowym uzyskasz wyposażenie idealnie wpisujące się w układ i wielkość dowolnego pomieszczenia, które odpowiednio wyeskponuje promowany asortyment oraz podkreśli jego charakter.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram