Spotkajmy się!

wróć
Aby zainteresować klientów potrzebne jest coś więcej niż dobry produkt czy usługa. Biorąc udział w targach Twoje stoisko powinno być funkcjonalne oraz wyróżniać się na tle innych. Kluczowa jest tu koncepcja kreatywna - dobór odpowiedniej bryły, kolorów, oświetlenia, materiałów i ich struktur czy zastosowanie nowych technologii.

Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem w projektowaniu stoisk targowych oraz tworzeniu rozwiązań w obszarze konferencji, eventów branżowych czy aranżacji przestrzeni komercyjnych. Zostaw nam kontakt do siebie, wskaż preferowany termin spotkania, a my zajmiemy się całą resztą!

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  redocrossmenuchevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram