Usługi dodatkowe

W ramach świadczeń związanych z zakupem i użytkowaniem systemów wystawienniczych Clever Frame® proponujemy szereg usług dodatkowych. Sprawdź możliwości dostępne w naszej ofercie i dopasuj je do własnych potrzeb.

Magazynowanie

Magazynowanie

Potrzebujesz powierzchni do przechowywania? Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, w którym możesz bezpiecznie zmagazynować swoje zabudowy targowe czy też inne elementy systemu. W ramach usługi magazynowania oferujemy składowanie krótko i długoterminowe.

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz pełen dostęp do informacji w zakresie powierzonego towaru.

Zapytaj o usługę
Montaż i logistyka

Montaż i logistyka

Przekraczamy granice nie tylko w myśleniu o architekturze systemów wystawienniczych. Jeśli tylko pojawi się taka potrzeba, nasz zespół zajmie się całością działań operacyjnych związanych z Twoimi działaniami marketingowymi - transportem, montażem i demontażem konstrukcji.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które zaoszczędzą Twój czas. Nasze usługi świadczymy w dowolnym miejscu w Polsce lub zagranicą.

Zapytaj o usługę
Wypożyczenia

Wypożyczenia

W Twoim harmonogramie działań promocyjnych pojawiło się nieprzewidziane wydarzenie? A może planujesz jednorazową rozbudowę systemu? Wybierz interesujące Cię komponenty i ciesz się profesjonalnym stoiskiem reklamowym.

Każdą ofertę wypożyczenia przygotowujemy indywidualnie, w oparciu o realne potrzeby naszych Klientów.

Zapytaj o usługę
Leasing i finansowanie

Leasing i finansowanie

Marketing to nie wydatek – to inwestycja. W naszej ofercie znajdziesz bezpieczne i szybkie sposoby finansowania, które umożliwiają rozłożenie kosz­tów w czasie oraz preferencyjne warunki wykupu systemu.

Oferujemy wy­god­ne roz­wią­za­nia, które wspierają rozwój Twojego biznesu.

Zapytaj o usługę
Indywidualne projekty

Indywidualne projekty

Poszukujesz nieszablonowych rozwiązań? Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie dowolną aranżację. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my zrealizujemy Twój pomysł dobierając najlepsze rozwiązania funkcjonalne i materiałowe.

Nadajemy kształt Twoim pomysłom. Nasze systemowe zabudowy targowe powstają z wykorzystaniem najnowszych trendów w designie.

Zapytaj o usługę
Studio graficzne

Studio graficzne

Nasi projektanci są do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji zlecenia. Tworzymy kreatywne projekty, które wyróżniają się na tle konkurencji i stanowią doskonałe narzędzie marketingowe. Jesteśmy gotowi zaprojektować od A do Z wizerunek Twojego stoiska wystawienniczego czy też innych punktów promocji.

Działamy kompleksowo. Realizujemy szerokie spektrum projektów - od koncepcji kreatywnej, przez wizualizacje 3D po projektowanie graficzne.

Zapytaj o usługę