Usługi dodatkowe

W ramach świadczeń związanych z zakupem i użytkowaniem systemów wystawienniczych Clever Frame® proponujemy szereg usług dodatkowych. Sprawdź możliwości dostępne w naszej ofercie i dopasuj je do własnych wymagań. Zawsze możesz również zadać nam pytanie – wystarczy, że skorzystasz z formularza kontaktowego, wyślesz do nas e-mail albo zadzwonisz. Chętnie doradzimy Ci, jakie usługi będą dla Ciebie najlepsze, biorąc pod uwagę potrzeby i profil Twojej firmy. Działamy elastycznie i jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.

Naszym priorytetem jest oferowanie wyłącznie spersonalizowanych produktów i usług, dzięki którym projektowanie, montowanie i przechowywanie stoisk eventowych oraz sprzedażowych stanie się dla Ciebie jeszcze łatwiejsze. Pomożemy Ci także w kwestiach finansowych i razem z Tobą przeanalizujemy, czy lepszym wyjściem będzie zakup, czy wynajem systemów wystawienniczych.

Z sukcesem współpracujemy z klientami reprezentującymi różne sektory biznesu, a w gronie naszych odbiorców są zarówno niewielkie firmy, jak i liderzy w swoich branżach. Zamiast więc samodzielnie zajmować się kompleksową organizacją stoisk wystawienniczych czy sprzedażowych, możesz oszczędzić czas i zaufać naszemu doświadczeniu.

Budowa stoisk targowych w Polsce i na świecie

Z przyjemnością wspieramy naszych klientów na każdym etapie realizacji zamówienia – gwarantujemy nie tylko doradztwo w zakresie projektowania graficznego stoisk, ale również pomoc w ich budowie na miejscu eventu. Usługę montażu stoisk targowych realizujemy zarówno w Warszawie, jak i na terenie całego kraju. Chętnie współpracujemy także z klientami zagranicznymi. Ponadto oprócz sprzedaży ekspozytorów możemy zaoferować Ci atrakcyjny cenowo wynajem systemów wystawienniczych.

Na życzenie klientów przeprowadzamy wszelkie niezbędne prace techniczne, począwszy od zapewnienia transportu ekspozytorów, poprzez złożenie całej konstrukcji zgodnie z projektem, kończąc na demontażu stoiska po zakończonym evencie. Nasi klienci mogą więc w pełni skupić się na realizacji swoich strategii biznesowych i marketingowych, nie martwiąc się o żadne kwestie organizacyjne związane z montażem. Co ważne, zawsze działamy terminowo, zwracamy uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły oraz gwarantujemy możliwość szerokiej personalizacji zabudowy. Staramy się przygotować wszystkie stoiska targowe w taki sposób, by były doskonałymi wizytówkami firm naszych klientów.

Magazynowanie

Magazynowanie

Potrzebujesz powierzchni do przechowywania? Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, w którym możesz bezpiecznie zmagazynować swoje zabudowy targowe czy też inne elementy systemu. W ramach usługi magazynowania oferujemy składowanie krótko i długoterminowe.

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz pełen dostęp do informacji w zakresie powierzonego towaru.

Zapytaj o usługę
Transport i montaż stoisk handlowych

Transport i montaż stoisk handlowych

Przekraczamy granice nie tylko w myśleniu o architekturze systemów wystawienniczych. Jeśli tylko pojawi się taka potrzeba, nasz zespół zajmie się całością działań operacyjnych związanych z Twoimi działaniami marketingowymi – transportem, budową i demontażem konstrukcji. Możesz nam zlecić montaż stoisk targowych, ekspozycyjnych albo sprzedażowych – profesjonalnie i szybko zaaranżujemy dla Ciebie dowolną przestrzeń.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które zaoszczędzą Twój czas. Nasze usługi świadczymy w dowolnym miejscu w Polsce lub zagranicą.

Zapytaj o usługę
Wypożyczenia

Wypożyczenia

W Twoim harmonogramie działań promocyjnych pojawiło się nieprzewidziane wydarzenie? A może planujesz jednorazową rozbudowę systemu? Wybierz interesujące Cię komponenty i ciesz się profesjonalnym stoiskiem reklamowym. Ponadto pamiętaj, że wynajem systemów wystawienniczych możesz potraktować jako sposób na optymalizację kosztów związanych z udziałem Twojej firmy w evencie.

Każdą ofertę wypożyczenia przygotowujemy indywidualnie, w oparciu o realne potrzeby naszych Klientów.

Zapytaj o usługę
Leasing i finansowanie

Leasing i finansowanie

Marketing to nie wydatek – to inwestycja. W naszej ofercie znajdziesz bezpieczne i szybkie sposoby finansowania, które umożliwiają rozłożenie kosz­tów w czasie oraz preferencyjne warunki wykupu systemu.

Oferujemy wy­god­ne roz­wią­za­nia, które wspierają rozwój Twojego biznesu.

Zapytaj o usługę
Indywidualne projekty

Indywidualne projekty

Poszukujesz nieszablonowych rozwiązań? Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie dowolną aranżację. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my zrealizujemy Twój pomysł dobierając najlepsze rozwiązania funkcjonalne i materiałowe.

Nadajemy kształt Twoim pomysłom. Nasze systemowe zabudowy targowe powstają z wykorzystaniem najnowszych trendów.

Zapytaj o usługę
Studio graficzne

Studio graficzne

Nasi projektanci są do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji zlecenia. Tworzymy kreatywne koncepcje, które wyróżniają się na tle konkurencji i stanowią doskonałe narzędzie marketingowe. Jesteśmy gotowi zaplanować od A do Z wizerunek Twojego stoiska wystawienniczego czy też innych punktów promocji. Projektowaniem graficznym stoisk zajmują się u nas prawdziwi pasjonaci i jednocześnie profesjonaliści, możesz więc mieć pewność, że zaproponowany przez nich system mebli i paneli ekspozycyjnych stanie się doskonałą wizytówką Twojej firmy.

Działamy kompleksowo. Realizujemy szerokie spektrum projektów – od koncepcji kreatywnej, przez wizualizacje 3D po projektowanie graficzne.

Zapytaj o usługę