Usługi dodatkowe

W ramach świadczeń związanych z zakupem i użytkowaniem systemów wystawienniczych Clever Frame® proponujemy szereg usług dodatkowych. Sprawdź możliwości dostępne w naszej ofercie i dopasuj je do własnych wymagań. Zawsze możesz również zadać nam pytanie – wystarczy, że skorzystasz z formularza kontaktowego, wyślesz do nas e-mail albo zadzwonisz. Chętnie doradzimy Ci, jakie usługi będą dla Ciebie najlepsze, biorąc pod uwagę potrzeby i profil Twojej firmy. Działamy elastycznie i jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.

Naszym priorytetem jest oferowanie wyłącznie spersonalizowanych produktów i usług, dzięki którym projektowanie, montowanie i przechowywanie stoisk eventowych oraz sprzedażowych stanie się dla Ciebie jeszcze łatwiejsze. Pomożemy Ci także w kwestiach finansowych i razem z Tobą przeanalizujemy, czy lepszym wyjściem będzie zakup, czy wynajem systemów wystawienniczych.

Z sukcesem współpracujemy z klientami reprezentującymi różne sektory biznesu, a w gronie naszych odbiorców są zarówno niewielkie firmy, jak i liderzy w swoich branżach. Zamiast więc samodzielnie zajmować się kompleksową organizacją stoisk wystawienniczych czy sprzedażowych, możesz oszczędzić czas i zaufać naszemu doświadczeniu.

Magazynowanie

Magazynowanie

Potrzebujesz powierzchni do przechowywania? Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, w którym możesz bezpiecznie zmagazynować swoje zabudowy targowe czy też inne elementy systemu. W ramach usługi magazynowania oferujemy składowanie krótko i długoterminowe.

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz pełen dostęp do informacji w zakresie powierzonego towaru.

Zapytaj o usługę
Transport i montaż stoisk handlowych

Transport i montaż stoisk handlowych

Przekraczamy granice nie tylko w myśleniu o architekturze systemów wystawienniczych. Jeśli tylko pojawi się taka potrzeba, nasz zespół zajmie się całością działań operacyjnych związanych z Twoimi działaniami marketingowymi – transportem, budową i demontażem konstrukcji. Możesz nam zlecić montaż stoisk targowych, ekspozycyjnych albo sprzedażowych – profesjonalnie i szybko zaaranżujemy dla Ciebie dowolną przestrzeń.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które zaoszczędzą Twój czas. Nasze usługi świadczymy w dowolnym miejscu w Polsce lub zagranicą.

Zapytaj o usługę
Wypożyczenia

Wypożyczenia

W Twoim harmonogramie działań promocyjnych pojawiło się nieprzewidziane wydarzenie? A może planujesz jednorazową rozbudowę systemu? Wybierz interesujące Cię komponenty i ciesz się profesjonalnym stoiskiem reklamowym. Ponadto pamiętaj, że wynajem systemów wystawienniczych możesz potraktować jako sposób na optymalizację kosztów związanych z udziałem Twojej firmy w evencie.

Każdą ofertę wypożyczenia przygotowujemy indywidualnie, w oparciu o realne potrzeby naszych Klientów.

Zapytaj o usługę
Leasing i finansowanie

Leasing i finansowanie

Marketing to nie wydatek – to inwestycja. W naszej ofercie znajdziesz bezpieczne i szybkie sposoby finansowania, które umożliwiają rozłożenie kosz­tów w czasie oraz preferencyjne warunki wykupu systemu.

Oferujemy wy­god­ne roz­wią­za­nia, które wspierają rozwój Twojego biznesu.

Zapytaj o usługę
Indywidualne projekty

Indywidualne projekty

Poszukujesz nieszablonowych rozwiązań? Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie dowolną aranżację. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my zrealizujemy Twój pomysł dobierając najlepsze rozwiązania funkcjonalne i materiałowe.

Nadajemy kształt Twoim pomysłom. Nasze systemowe zabudowy targowe powstają z wykorzystaniem najnowszych trendów.

Zapytaj o usługę
Studio graficzne

Studio graficzne

Nasi projektanci są do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji zlecenia. Tworzymy kreatywne koncepcje, które wyróżniają się na tle konkurencji i stanowią doskonałe narzędzie marketingowe. Jesteśmy gotowi zaplanować od A do Z wizerunek Twojego stoiska wystawienniczego czy też innych punktów promocji. Projektowaniem graficznym stoisk zajmują się u nas prawdziwi pasjonaci i jednocześnie profesjonaliści, możesz więc mieć pewność, że zaproponowany przez nich system mebli i paneli ekspozycyjnych stanie się doskonałą wizytówką Twojej firmy.

Działamy kompleksowo. Realizujemy szerokie spektrum projektów – od koncepcji kreatywnej, przez wizualizacje 3D po projektowanie graficzne.

Zapytaj o usługę