Lady i bary eventowe

Lady i bary eventowe

Systemowe meble eventowe: lady recepcyjne, stanowiska barmańskie oraz stoiska promocyjne

Cechy produktu
montaż bez użycia narzędzi
montaż bez użycia narzędzi
wymienne panele graficzne
wymienne panele graficzne
modułowy
modułowy
wielofunkcyjny
wielofunkcyjny
mobilny
mobilny
Lady prezentacyjne i bary na eventy

Bary i lady to elementy mające szerokie zastosowanie. Miejsce dla nich powinno znaleźć się w każdej strefie obsługi klienta, np. w salonie kosmetycznym, rejestracji w przychodni lekarskiej, sklepie i banku. Ponadto tego typu meble modułowe są bardzo chętnie wykorzystywane podczas budowy stoisk targowych dla klientów reprezentujących m.in. branżę gastronomiczną.

Największą zaletą oferowanych przez nas barów jest możliwość ich dowolnej konfiguracji oraz bezproblemowego transportowania między kolejnymi wydarzeniami. Według naszych obliczeń zakup tego typu modułowych systemów ekspozycyjnych o średniej powierzchni wynoszącej ok. 20 m2 zwraca się już po trzecim evencie.

Zakres personalizacji projektów lad oraz barów

W przygotowanym przez nas katalogu lad i barów znajduje się szeroka gama produktów, które można dodatkowo wyposażyć w szereg akcesoriów. Zabudowa targowa składająca się z lad i barów może być także w dużym zakresie modyfikowana pod względem kolorów przewodnich, wielkości konstrukcji, elementów wykończeniowych. Wśród akcesoriów uzupełniających największą popularnością cieszą się dodatki barmańskie oraz pojemniki na lód. Ponadto ciekawe rozwiązanie stanowią lady i bary z podświetleniem LED, doskonale wyglądające w duecie z gablotami wystawienniczymi.

Klienci zainteresowani w pełni spersonalizowaną, a co za tym idzie – skuteczną marketingowo zabudową targową mogą liczyć na nasze kompleksowe wsparcie w ramach projektowania idealnego stanowiska. Chętnie doradzimy, jakie meble i ekspozytory najlepiej sprawdzą się w połączeniu z ladami i barami, biorąc pod uwagę dostępną przestrzeń, profil firmy oraz rodzaj eventu.

Modułowe lady i bary to jeden z najczęstszych wyborów event managerów. Zostały zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej funkcjonalne, a przy tym szybkie w montażu i efektowne. Ich konstrukcja pozwala na wielokrotne łączenie modułów bądź też używanie ich pojedynczo – z łatwością dostosujesz je do charakteru oraz rozmiaru każdego wydarzenia.
  • półka 
  • drzwi z zamkiem 
  • akcesoria barmańskie 
  • nadstawki 
  • topery
  • oświetlenie LED
  • ramy - anodowane aluminium 
  • panele - PCV, plexi, glass panel 
  • blat - płyta HPL, Forbo, płyta meblowa

Inspiracje

Dodatkowe korzyści

10 lat gwarancji
10 lat gwarancji
 opieka posprzedażowa
opieka posprzedażowa
zakup bezpośrednio od producenta
zakup bezpośrednio od producenta
wiele opcji personalizacji
wiele opcji personalizacji
Darmowy projekt

Darmowy projekt

Odbierz wizualizację 3D dopasowaną do przestrzeni Twojego biznesu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI