20

lat

doświadczenia


JESTEŚMY CENIONYM W EUROPIE PRODUCENTEM ORAZ DYSTRYBUTOREM MODUŁOWYCH SYSTEMÓW WYSTAWIENNICZYCH. DOSTARCZAMY NAJCIEKAWSZE I NAJNOWOCZEŚNIEJSZE ROZWIĄZANIA, ZAPEWNIAJĄC PRZY TYM NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ. 


Naszą ofertę wyróżniają niestandardowe, opatentowane koncepcje, nad którymi czuwa sztab specjalistów – doświadczonych projektantów, technologów, managerów oraz doradców klienta. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy swój styl i metody, które wywarły istotny wpływ na polskie i europejskie wystawiennictwo. Naszą pozycję na rynku ugruntowała nie tylko unikalna idea stoisk modułowych, ale i własne profesjonalne zaplecze – studio projektowe i zakład produkcyjny, dzięki którym tworzymy spersonalizowane rozwiązania dla biznesu. 


DLACZEGO CLEVER FRAME? POZNAJ NASZE WARTOŚCI. 


BEZPIECZEŃSTWO I EFEKTYWNOŚĆ

Modułowe rozwiązania to bezpieczeństwo i wygoda. Z Clever Frame® podejmujesz szybkie decyzje marketingowe, a każde użycie systemu pomaga w budowaniu profesjonalnego wizerunku marki.

JEDEN SYSTEM, WIELE ZASTOSOWAŃ

Clever Frame® to modułowe oszczędzanie. Dziś możesz potrzebować stoiska targowego, jutro ścianki eventowej. Niezależnie od Twoich potrzeb, zawsze stworzysz funkcjonalne zabudowy.

KRES JEDNORAZOWYCH ROZWIĄZAŃ

Clever Frame® to rozwiązanie wielorazowe. Nie musisz kupować jednorazowych stoisk i martwić się o ich jakość oraz estetykę. Postaw na oszczędzanie dzięki możliwości wielokrotnego wykorzystania systemu.

PROSTOTA ZMIANY WIZERUNKU

Rebranding? Sezonowe oferty? Nowa strategia? Przy zmianach wizerunkowych nie inwestujesz w kolejne zabudowy. Błyskawicznie wymieniasz panele graficzne i znacząco oszczędzasz.


Nasze wizytówki: międzynarodowy sukces, kompleksowa usługa, indywidualne podejście

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia – w tym czasie z sukcesem sfinalizowaliśmy ok. 22 000 projektów związanych z zabudowami wystawienniczymi, doskonale rozumiemy więc wymagania klientów i wiemy, jak duże znaczenie w kontekście realizacji strategii sprzedażowych oraz promocyjnych mają nowoczesne zabudowy targowe. Przygotowane przez nas stoiska wystawiennicze są najlepszą wizytówką firm współpracujących z nami klientów, a co za tym idzie stanowią także dowód naszych umiejętności, wiedzy i rzetelności – poprzez swoją pracę pokazujemy, że systemy zabudowy targowej mogą być skutecznym narzędziem marketingowym.

Potwierdzenie sukcesu modułowych systemów wystawienniczych Clever Frame® stanowi przede wszystkim międzynarodowa popularność, w tym kilkadziesiąt przedstawicielstw w Unii Europejskiej, krajach arabskich czy w Afryce. Naszym celem jest ułatwienie marketerom codziennej pracy, dlatego zajmujemy się projektowaniem systemów ekspozycyjnych w pełni dostosowanych nie tylko do oczekiwań biznesowych, lecz także do charakteru konkretnej przestrzeni wystawowej. Możesz liczyć u nas na całościową usługę – zaplanujemy i wykonamy dla Ciebie modułowe stoiska targowe, które pozostawią w tyle konkurencję i od razu przyciągną uwagę uczestników eventu. Jesteśmy też w stanie pomóc Ci w montażu, transporcie i magazynowaniu modułów wystawienniczych, ponadto oferujemy atrakcyjne warunki wypożyczania mobilnych stoisk na targi.

Niezależnie od wielkości zabudowy targowej wkładamy tyle samo zaangażowania w każde zlecenie, którym się zajmujemy i każde z nich realizujemy w sposób kompleksowy. Klienci zainteresowani systemami wystawienniczymi mogą spotkać się z nami w Warszawie, czy też we Wrocławiu lecz chętnie odpowiemy też na wszystkie pytania podczas rozmowy telefonicznej lub kontaktu on-line. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pozostajemy do Twojej dyspozycji – nasz zespół wyjaśni dowolne zagadnienie dotyczące zabudowy stoisk targowych i eventowych oraz ich personalizacji, a także trendów we wzornictwie czy optymalizacji przestrzeni wystawienniczej. Doradzimy Ci również, jaki system wystawienniczy będzie najlepszy dla Twojej firmy.

Clever Frame w liczbach

21

lat na rynku

24

partnerów za granicą

93%

powracających klientów

22K

zrealizowanych projektów

11

nagród i wyróżnień