06 Lipca 2022

Wytrzymała zabudowa targowa - czyli jaka?

Każda zabudowa targowa powinna być odpowiednio zaprojektowana. Oprócz designu, który pozwala się wyróżnić na tle konkurencji, liczy się także wytrzymałość komponentów, z których została wykonana. W końcu chodzi o to, aby służyła dłużej niż jeden sezon i mogła być wykorzystywana przy najróżniejszych okazjach - czy to w charakterze systemu wystawienniczego, stoiska eventowego czy też ścianki reklamowej.

Wytrzymała zabudowa targowa - czyli jaka?

Zabudowy targowe o aluminiowej konstrukcji


Profesjonalna zabudowa targowa to nie tylko wygoda użytkowania, ale także doskonała jakość surowców, z jakich została wykonana. W Clever Frame pracujemy wyłącznie na wysokiej klasy materiałach, w tym na aluminium, które stanowi bazę naszego systemu.

Za aluminium przemawia kilka istotnych czynników:

  • jest lekkie, dzięki czemu zyskuje ogromną przewagę w kontekście codziennego użytkowania, 
  • to  materiał bardzo wszechstronny, dzięki czemu możemy uzyskać najróżniejsze efekty wizualne,
  • systemy targowe wykonane z aluminium są bardzo funkcjonalne i świetnie sobie radzą w różnych warunkach -  zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz,
  • dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii możemy uzyskać dowolny kolor z palety RAL przy jednoczesnym zwiększeniu trwałości i odporności na korozję.

Aluminium wykazuje doskonałe właściwości, wpływając na komfort użytkowania oraz długowieczność systemów reklamowych i wystawienniczych.

Systemy targowe gotowe na niejeden sezon


Projektując Clever Frame zależało nam na tym, aby nasz system odznaczał się ponadprzeciętną trwałością i spełniał swoją funkcję przez wiele sezonów, bez potrzeby inwestowania w kolejne ekspozycje targowe. Trwałość naszego systemu zapewnia nie tylko solidna, aluminiowa konstrukcja, ale także sposób jej wykończenia. Wszystkie elementy malujemy proszkowo, co gwarantuje precyzyjne pokrycie oraz daje możliwość uzyskania całej palety różnych efektów wizualnych. Od gładkich i błyszczących do głęboko matowych, o drobnej lub grubej strukturze. Kolejną zaletą malowania proszkowego jest fakt, że znacząco wydłuża ono żywotność konstrukcji. Z czasem farba nie zmienia swojej pierwotnej barwy, nie matowieje, nie płowieje i nie zaczyna się kruszyć.