11 Października 2019

Jak działa nasz system wystawienniczy? 12 kroków, które wprowadzą Cię do świata Clever Frame®

Dopracowana architektura stoiska stanowi kluczowy element działań wizerunkowych oraz działa według prostego schematu - im lepsze wrażenia odwiedzających, tym większa szansa na to, że zapamiętają daną markę czy oferowane przez nią produkty. Zobacz w kilku krótkich krokach, jak proste i funkcjonalne są nasze rozwiązania wystawiennicze.

Jak działa nasz system wystawienniczy? 12 kroków, które wprowadzą Cię do świata Clever Frame®

Nowoczesne systemy wystawiennicze są niezbędnym narzędziem marketingowym podczas wszelkiego rodzaju imprez targowych, wydarzeń promocyjnych czy konferencji branżowych. Dopracowana architektura stoiska stanowi bowiem kluczowy element działań wizerunkowych oraz działa według prostego schematu - im lepsze wrażenia odwiedzających, tym większa szansa na to, że zapamiętają daną markę czy oferowane przez nią produkty.

W Clever Frame® wykonujemy modułowe zabudowy i stoiska targowe dostosowane do indywidualnych potrzeb, bez względu na rodzaj i wielkość dostępnej powierzchni. Tym, co nas wyróżnia jest nie tylko ciekawa architektura, ale i łatwy montaż, który oszczędza Twój czas. Zobacz w kilku krótkich krokach, jak proste i funkcjonalne są nasze rozwiązania wystawiennicze.


1. Modułowa aranżacja przestrzeni targowych

Clever Frame® to system wystawienniczy zbudowany na bazie wytrzymałych, aluminiowych ram wielokrotnego użytku, z których można stworzyć dowolną konfigurację. Bardzo często porównujemy go do klocków, które za każdym razem można układać inaczej - zmieniać ich wielkość, kolorystykę czy kształt finalnej aranżacji.


2. Intuicyjna budowa stoiska promocyjnego

Aluminiowe ramy o kilkunastu dostępnych rozmiarach łączy się ze sobą bez użycia narzędzi za pomocą wkręcanych łączników, a magnetyczna taśma na ramie pozwala przyczepiać do niej panele graficzne w zaledwie kilka sekund.

Budowa modułowego stoiska wystawienniczego lub zabudowy promocyjnej Clever Frame® polega więc na skręceniu ze sobą ram o wybranym rozmiarze, umieszczeniu w nich paneli graficznych oraz uzupełnieniu całości o dodatkowe akcesoria, takie jak ulotkowniki, wieszaki na telewizory, półki czy gabloty. Chętnie podpowiemy Ci, jakich dodatków możesz użyć, aby jak najbardziej efektywnie wykorzystać swój system.

Budowa modułowego stoiska wystawienniczego lub zabudowy promocyjnej Clever Frame® polega na beznarzędziowym skręceniu ze sobą ram

3. System reklamowy wielokrotnego użytku

Niezależnie od tego co, gdzie i jak chcesz zaprezentować, zawsze możesz wykorzystać ten sam zestaw wystawienniczy Clever Frame®. Kształt zabudowy i dostępna przestrzeń nie są ograniczeniem ponieważ ramy możesz łączyć w najróżniejsze konfiguracje (służą do tego specjalne profile lub zawiasy). Biorąc udział w targach czy też innych wydarzeniach branżowych możesz wykorzystać tylko część zestawu lub też go powiększyć. Co ważne, wyjściowy system promocyjny możesz rozbudować w dowolnym momencie - nasze ramy są i zawsze będą kompatybilne.

Rosnące możliwości konfiguracji systemów wystawienniczych Clever Frame®

4. Jeden system wystawienniczy - dziesiątki funkcji promocyjnych

To, co z naszego punktu widzenia może być dla Ciebie istotne to fakt, że z systemem Clever Frame® zmienisz w łatwy sposób nie tylko kształt zabudowy, ale także przekaz reklamowy, który ze sobą niesie.

Przykładowo, jeżeli sprzedajesz samochody możesz skorzystać z systemu zarówno w salonie, jak i poza stacjonarnymi punktami sprzedaży ponieważ nie ogranicza Cię konkretna przestrzeń. Co istotne, dzięki wymiennym panelom graficznym i w jednym i drugim miejscu możesz oferować zupełnie inne modele aut i usługi. Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba zmienisz swój przekaz marketingowy w zaledwie kilka chwil.


5. Indywidualny styl realizacji

Panele wykonywane są przeważnie ze spienionego PCV o grubości 3 mm oraz zadrukowane w technologii UV. W zależności od potrzeb istnieje opcja wyposażenia systemu Clever Frame® w inne wypełnienia (dibond, drewno, tkaninę itp.). Możliwości są dziesiątki. Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzysz niepowtarzalną, designerską zabudowę promocyjną lub sprzedażową.

Zdajemy sobie sprawę, jak istotny jest indywidualny styl takich realizacji dlatego każda grafika reklamowa jest przygotowywana według projektu inwestora.


6. Wielofunkcyjna zabudowa reklamowa

Projektując system Clever Frame® chcieliśmy stworzyć zestaw promocyjny, który sprawdza się w każdej z możliwych sytuacji, jest multifunkcyjnym nośnikiem reklamy oraz nie ogranicza się wyłącznie do jednego sposobu sprzedaży.

Prezentując swoją markę i jej portfolio możesz wykorzystać dodatkowe elementy - podesty i ścianki reklamowe, lady prezentacyjne czy ekspozytory X-Cube, które świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie ekspozycji. Jeżeli natomiast planujesz przeprowadzić szkolenie dla handlowców czy też pokazać się na targach pracy możesz wzbogacić system o dedykowane akcesoria - stojaki na ulotki, multimedia czy podświetlane panele ozdobne. Dodatkowe wyposażenie całkowicie zmieni wygląd Twojego stanowiska i co najważniejsze - cały czas będziesz posługiwał się jednym i tym samym zestawem ram Clever Frame®.

Podesty, ścianki reklamowe, lady prezentacyjne czy ekspozytory reklamowe świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie ekspozycji

7. Unikalna forma ekspozycji

Internetowe treści uzupełnione o obraz charakteryzują się lepszą klikalnością - ta prawidłowość znajduje również przełożenie na świat systemów wystawienniczych. Skoro posiadasz już "framework" czyli zestaw ram wyposażonych w panele, czas go uatrakcyjnić.

Jeśli wydaje Ci się, że systemowe stoiska wystawiennicze wyglądają zawsze tak samo, chcielibyśmy wyprowadzić Cię z błędu. Masz do dyspozycji nie tylko możliwość zmiany paneli, czyli layoutu. Dajemy Ci również wiele opcji personalizacji stoiska. Wszytko po to, by wyróżniało się na tle innych - nawet systemowych zabudów.


8. W zgodzie z trendami na rynku wystawienniczym

Wykonywane przez nas stoiska targowe i systemy wystawiennicze projektujemy z wykorzystaniem różnorodnych, wysokogatunkowych materiałów oraz w oparciu o aktualne trendy w architekturze wystawienniczej. Bez względu na to, czy wybierzesz standardowy zestaw ram, pylony, ścianki reklamowe czy podesty do ekspozycji możesz być pewny, że inwestujesz w trwałe rozwiązania, które zostały przygotowane według najwyższych standardów koncepcyjnych i technologicznych.


9. Desingnerska architektura wystawiennicza

Do ram Clever Frame® możesz zastosować podświetlenia, wycinane kształtowo elementy, zadruk na materiałach o różnych właściwościach i kolorach czy też panele imitujące naturalne elementy otoczenia (np. kamień czy drewno). Jeżeli zastosujesz panele dekoracyjne w postaci ażurowych listew (tzw. Deco Frames), nadasz stoisku nieco industrialnego charakteru. Wypełnienia tkaninowe (np. skóra) również nie są problemem.

System wystawienniczy Clever Frame® daje wiele możliwości - w jego projekcie można zastosować podświetlenia, wycinane kształtowo elementy czy panele dekoracyjne

10. Modułowe oszczędzanie

Jednym z powodów, który może Cię przekonać do rozwiązań modułowych jest kwestia oszczędności. Osiągasz je dzięki temu, że przy wielu akcjach promocyjnych wykorzystujesz ten sam system i dokładnie te same elementy. Nie potrzebujesz więc dodatkowych zakupów i co istotne - zabudowy targowe wracają do Twojego lub naszego magazynu w całości, nie generując odpadów, jak w przypadku jednorazowych stoisk reklamowych.


11. Ekonomia czasu

Inwestując w Clever Frame® oszczędzasz również czas. Proste zabudowy promocyjne i niewielkie stoiska wystawiennicze zbudujesz samodzielnie w zaledwie kilkanaście minut. Przykładowo, czas montażu niewielkiej zabudowy do promocji poza punktami sprzedaży - na przykład punktu informacyjnego Promo1 - to niecały kwadrans.

Przykładowa realizacja z zastosowaniem modułowego punktu informacyjnego Promo1

12. Gwarancja niezawodności

Celem, który przyświecał nam podczas projektowania systemu wystawienniczego Clever Frame® było połączenie intuicyjnego montażu, dużych możliwości rekonfiguracji oraz właśnie oszczędności czasu i pieniędzy, jakie daje możliwość wielorazowego wykorzystania zabudowy. Częsta eksploatacja systemu nie wpływa na jego efektywność jednak zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie serwisowe - elementy techniczne Clever Frame® objęte są 10-letnią gwarancją.


W coraz szybciej rozwijającej się erze cyfrowej spotkania twarzą w twarz dają przewagę nad konkurencją, a dobrze przemyślane, przyciągające wzrok stoisko wystawiennicze stanowi niezawodną przestrzeń do prowadzenia rozmów. Zabudowy targowe i wystawowe Clever Frame® posiadają unikalny charakter dopasowany do profilu biznesowego inwestora - wybierając nasze systemy reklamowe stworzysz profesjonalną ekspozycję, która podkreśli wartość Twojej marki.


Potrzebujesz dodatkowych informacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Powiedz nam co i gdzie musisz wyeksponować (wystarczy  nam informacja o powierzchni i funkcjach, jakie musi spełniać Twoja zabudowa targowa), a my zaproponujemy  Ci  zestaw  za  pomocą  którego  -  podobnie  jak  z  klocków - stworzysz dziesiątki rozwiązań, które będziesz mógł wykorzystać w przyszłości.