12 Października 2020

Co warto wiedzieć o pylonach reklamowych?

Pylony reklamowe cechują się stosunkowo prostą, wolnostojącą konstrukcją, jednak dają wiele ciekawych możliwości zastosowania. Są doskonałym nośnikiem reklamowym i informacyjnym, wykorzystywanym na szeroką skalę w celu zainteresowania i przykucia uwagi odbiorców. To coś więcej niż standardowe roll-upy, chociaż również mogą być użyte w różnych celach i konfiguracjach.

Co warto wiedzieć o pylonach reklamowych?

Szerokie możliwości pylonów reklamowych

Pylonów reklamowych nie mogło zabraknąć w naszej ofercie, ponieważ dają one bardzo szerokie możliwości zastosowania. Z powodzeniem mogą być ustawione zarówno w siedzibie firmy, jak i w obiektach handlowych czy na różnorodnych eventach branżowych, np. targach czy konferencjach.

Stanowią doskonałą wizytówkę firmy, a jednocześnie mogą być wykorzystane jako nośnik reklamowy wspierający sprzedaż produktu. Są dwustronne i pozwalają na atrakcyjne wyeksponowanie treści na temat marki, firmy, produktu czy oferowanych usług.

Oferowane przez naszą firmę pylony to multimedialne, wolnostojące nośniki reklamy oraz treści informacyjnych. Zapewniają niezwykle prosty rebranding. Umożliwiają montaż funkcjonalnych akcesoriów, co dodatkowo zwiększa zakres ich zastosowań oraz pozwala na dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb i planów promocyjnych.

Oprócz szerokich możliwości zastosowania reklamowego cechują się też prostą, lekką, aluminiową konstrukcją, która jest wytrzymała i trwała. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wielokrotnie wykorzystywane. Wyposażone są w magnetyczne panele graficzne, które pozwalają na szybką i łatwą zmianę przekazu marketingowego. W ten sposób jeden pylon może być użyty do różnorakich celów, jakie realizujesz w dłuższej perspektywie czasowej.

Pylony reklamowe można ustawiać pojedynczo, jako wolnostojące ścianki reklamowe, ale nadają się też do stworzenia większej zabudowy, np. stoiska targowego. Z ich zastosowaniem można stworzyć niezwykle ciekawe ściany multimedialne. Jest to system kompaktowy, pozwalający na prosty montaż bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi.