20

lat

doświadczenia

W Clever Frame® projektujemy sukces. Naszą ofertę wyróżniają niestandardowe, opatentowane rozwiązania, nad którymi czuwa sztab specjalistów - doświadczonych projektantów, technologów, managerów oraz doradców klienta. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy własny styl i rozwiązania, które wywarły istotny wpływ na polskie i europejskie wystawiennictwo. Naszą pozycję na rynku ugruntowała nie tylko unikalna idea stoisk modułowych, ale i własne, profesjonalne zaplecze - studio projektowe oraz zakład produkcyjny, dzięki którym tworzymy spersonalizowane rozwiązania dla biznesu.

Sukces Clever Frame® potwierdza jego międzynarodowa popularność, w tym kilkadziesiąt przedstawicielstw w Unii Europejskiej, krajach arabskich czy w Afryce. Naszym celem jest ułatwienie codziennej pracy marketerów. Niezależnie od wielkości inwestycji wkładamy tyle samo uwagi w każde zlecenie, którym się zajmujemy i każde z nich realizujemy w sposób kompleksowy. Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania, pozostajemy do Twojej dyspozycji - nasz zespół odpowie na każde zagadnienie dotyczące systemu, jego personalizacji, trendów we wzornictwie czy też optymalizacji przestrzeni wystawienniczej.

Clever Frame® to system dostosowany do Twoich oczekiwań. Zawsze o jeden krok do przodu! Z naszą pomocą stworzysz funkcjonalne stoiska promocyjne, które podkreślą profesjonalny wizerunek Twojej marki, przy jednoczesnym obniżaniu kosztów marketingowych.

Clever Frame w liczbach

21

lat na rynku

24

partnerów za granicą

93%

powracających klientów

22K

zrealizowanych projektów

11

nagród i wyróżnień