20

lat

doświadczenia


JESTEŚMY CENIONYM W EUROPIE PRODUCENTEM ORAZ DYSTRYBUTOREM MODUŁOWYCH SYSTEMÓW WYSTAWIENNICZYCH. DOSTARCZAMY NAJCIEKAWSZE I NAJNOWOCZEŚNIEJSZE ROZWIĄZANIA, ZAPEWNIAJĄC PRZY TYM NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ. 


Naszą ofertę wyróżniają niestandardowe, opatentowane rozwiązania, nad którymi czuwa sztab specjalistów - doświadczonych projektantów, technologów, managerów oraz doradców klienta. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy własny styl i rozwiązania, które wywarły istotny wpływ na polskie i europejskie wystawiennictwo. Naszą pozycję na rynku ugruntowała nie tylko unikalna idea stoisk modułowych, ale i własne, profesjonalne zaplecze - studio projektowe oraz zakład produkcyjny, dzięki którym tworzymy spersonalizowane rozwiązania dla biznesu. 


DLACZEGO CLEVER FRAME? POZNAJ NASZE WARTOŚCI. 


BEZPIECZEŃSTWO I EFEKTYWNOŚĆ

Modułowe rozwiązania to bezpieczeństwo i wygoda. Z Clever Frame® podejmujesz szybkie decyzje marketingowe, a każde użycie systemu to budowanie profesjonalnego wizerunku marki.

JEDEN SYSTEM, WIELE ZASTOSOWAŃ

Clever Frame® to modułowe oszczędzanie. Dziś możesz potrzebować stoiska  targowego,  jutro  ścianki  eventowej.  Niezależnie od Twoich potrzeb, zawsze stworzysz funkcjonalne zabudowy.

KRES JEDNORAZOWYCH ROZWIĄZAŃ

Clever  Frame®  to  rozwiązanie  wielorazowe. Nie musisz kupować jednorazowych stoisk i martwić się o ich jakość i estetykę. Postaw na oszczędzanie dzięki możliwości wielokrotnego wykorzystania systemu.

PROSTOTA ZMIANY WIZERUNKU

Rebranding? Sezonowe oferty? Nowa strategia? Przy zmianach wizerunkowych nie inwestujesz w kolejne zabudowy. Błyskawicznie wymieniasz panele graficzne i znacząco oszczędzasz.


Sukces Clever Frame® potwierdza jego międzynarodowa popularność, w tym kilkadziesiąt przedstawicielstw w Unii Europejskiej, krajach arabskich czy w Afryce. Naszym celem jest ułatwienie codziennej pracy marketerów. Niezależnie od wielkości inwestycji wkładamy tyle samo uwagi w każde zlecenie, którym się zajmujemy i każde z nich realizujemy w sposób kompleksowy. Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania, pozostajemy do Twojej dyspozycji - nasz zespół odpowie na każde zagadnienie dotyczące systemu, jego personalizacji, trendów we wzornictwie czy też optymalizacji przestrzeni wystawienniczej. 

Clever Frame® to system dostosowany do Twoich oczekiwań. Zawsze o jeden krok do przodu! Z naszą pomocą stworzysz funkcjonalne stoiska promocyjne, które podkreślą profesjonalny wizerunek Twojej marki, przy jednoczesnym obniżaniu kosztów marketingowych.

Clever Frame w liczbach

21

lat na rynku

24

partnerów za granicą

93%

powracających klientów

22K

zrealizowanych projektów

11

nagród i wyróżnień