Jak przechowywać stoiska targowe?

Wybierasz się na targi i chcesz zamówić nową zabudowę reklamową? Musisz się wszystkim zająć samodzielnie, ale kompletnie nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jak przechowywać stoiska targowe? Mamy na to odpowiedź!

Od czego zacząć, szukając stoiska targowego?

Organizacja zabudowy targowej, transport i jej późniejsze składowanie, nie jest takie trudne, jak może się na początku wydawać. Clever Frame to producent, który nie tylko doradzi Ci w kwestii wyboru modułowego stoiska targowego, ale zadba też o szereg usług dodatkowych. Takich, jak magazynowanie, czy umożliwienie zakupu wygodnych toreb, skrzyń i wózków do przewożenia i przechowywania elementów.

Gdy nie masz miejsca do składowania...

Nie martw się, jeżeli nie masz magazynu ani żadnej przestrzeni do przechowania stoiska. To nie stanowi żadnego problemu. Możesz skorzystać z usługi składowania. Clever Frame dysponuje nowoczesnym zapleczem, w którym bezpiecznie zmagazynujesz swoje zabudowy targowe czy też inne elementy systemu. W zależności od potrzeb możesz skorzystać z opcji składowania krótko i długoterminowego. Dodatkową zaletą jest także możliwość transportu we wskazane miejsce na terenie Polski, a nawet montaż stoiska podczas wydarzenia. W Clever Frame wszystkie usługi od wyboru i realizacji projektu po montaż znajdziesz w jednym miejscu.

Jak przechowywać stoiska targowe?

Jeśli dysponujesz miejscem, warto zastanowić się nad samodzielnym magazynowaniem swojej zabudowy reklamowej. Jak przechowywać stoiska targowe? Pomogą Ci w tym dedykowane wózki, skrzynie i torby. Dzięki nim uporządkujesz ramy i inne elementy, zarówno w magazynie, jak i podczas transportu. W specjalnych skrzyniach części stoiska będą zabezpieczone przed zewnętrznymi warunkami oraz uszkodzeniami, a wózki i torby ułatwią Ci łatwy, wygodny oraz bezpieczny transport.

Oszczędność czasu

Nieważne, czy wybierz opcję składowania swojego nowego stoiska targowego, czy zakupu elementów do samodzielnego przechowywania, ważne, że załatwisz wszystko w jednym miejscu. Podczas zamawiania zabudowy reklamowej zaoszczędzisz też czas tak przecież potrzebny podczas intensywnych przygotowań do targów. Teraz możesz już spokojnie zamówić stoisko i zdecydować, która opcja będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram