Dziękujemy

za kontakt

Czujemy, że razem możemy zrobić coś, o czym będzie mówić Twoja konkurencja! Będziemy się starali odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe. W międzyczasie zachęcamy do poznania nas trochę lepiej.

Przygotowaliśmy dla Ciebie Vademecum Wystawcy - kompaktowy poradnik ze wskazówkami dotyczącymi udziału w eventach branżowych oraz inspiracjami, dzięki którym stworzysz idealne stoisko targowe-oraz krótki film powitalny, z którego dowiesz się więcej o nas i naszym systemie wystawienniczym.

To dobry czas, aby powiedzieć "dzień dobry"

oraz ułatwić Ci pracę naszym Vademecum Wystawcy

Profesjonalne stoisko targowe to sprawdzony przepis na sukces, jednak dobrze wiemy, że zanim weźmiesz udział w evencie branżowym czeka Cię wiele tygodni pracy i planowania. W naszym Vademecum podpowiada- my, jak przygotować się na targi i o co należy zadbać jako wystawca, aby zaprezentować firmę od jak najlep- szej strony. Zapraszamy do lektury!
pobierz

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram