Zestawy targowe gotowe stoiska wystawiennicze

Postaw na praktyczne rozwiązania w zakresie zabudowy targowej
Szukasz gotowego zestawu, który pozwoli Ci w szybko zrealizować zamówienie i rozpocząć pracę z systemem reklamowym? W Clever Frame® przygotowaliśmy różnorodne komplety, które z łatwością dopasujesz do swoich akcji promocyjnych. Każdy z zestawów został zaprojektowany z myślą o praktyczności i zawiera wszystkie niezbędne elementy. Dodatkowo ich ponadczasowy design świetnie sprawdzi się w każdej przestrzeni. Oprawę graficzną wybranego systemu wystawienniczego przygotowujemy na podstawie Twojego pomysłu i brandingu, a samą konstrukcję możesz rozbudować w dowolnym momencie.

Zestaw nr 1

12
ram
szczegóły
W celu zakupu skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym:
biuro@cleverframe.com+48 731 980 339+48 71 789 50 01

Zestaw nr 2

24
ramy
szczegóły
W celu zakupu skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym:
biuro@cleverframe.com+48 731 980 339+48 71 789 50 01

Zestaw nr 3

36
ram
szczegóły
W celu zakupu skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym:
biuro@cleverframe.com+48 731 980 339+48 71 789 50 01

Przykładowe konfiguracje
Stoiska na targi,
eventy i konferencje

Nasze zestawy wystawiennicze charakteryzuje przede wszystkim uniwersalność. Dzięki możliwości ich konfiguracji w prosty sposób stworzysz zabudowę targową i eventową odpowiadającą w całości Twoim potrzebom, bez potrzeby prowadzenia skomplikowanych pomiarów czy montażu. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwoli Ci na maksymalnie komfortowe zaaranżowanie dowolnej przestrzeni. W dowolnym momencie możesz zmodyfikować swój bazowy zestaw, na przykład uzupełniając go o nowe panele wypełniające, zamieniając klasyczne ramy na te o łukowym kształcie czy też dodając multimedia, które zwiększą przekaz marketingowy Twojego stoiska wystawienniczego.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  SHOWROOM - czytaj online
  Inspiracje wystawiennicze, projekty stoisk i wiele więcej!
  Czytaj online
  crossmenuchevron-upchevron-left linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram