27 Kwietnia 2022

Kapsuła reklamowa – idealne miejsce do rozmów z klientami

Wygospodarowanie miejsca do rozmów z klientami w niedużym wnętrzu nie jest łatwe. Przed wyjątkowo trudnym wyzwaniem stoją zwłaszcza projektanci odpowiedzialni za zaaranżowanie tego typu przestrzeni w niewielkich zabudowach shop-in-shop, punktach sprzedażowych czy na wyspach w galeriach handlowych. W małych pomieszczeniach warto zastąpić klasyczne meble nowoczesnymi modułami wystawienniczymi, które są kompaktowe, a zarazem estetyczne i funkcjonalne. Doskonały przykład takich produktów stanowią kapsuły reklamowe.

Kapsuła reklamowa – idealne miejsce do rozmów z klientami

Co to jest kapsuła reklamowa?


Kapsuła reklamowa to wielofunkcyjna konstrukcja z podłogą, ściankami i sufitem, która świetnie prezentuje się zarówno solo, jak i jako część większej zabudowy modułowej. Co ważne, wszystkie części bryły można personalizować poprzez zmianę kolorów i wypełnień – klienci mają do wyboru m.in. różne rodzaje podłóg, paneli, płyt meblowych. Ponadto w kapsułach mogą znaleźć się akcesoria uzupełniające, w tym półki, oświetlenie czy uchwyty na TV. Dzięki takim dodatkom nawet w niewielkiej przestrzeni można zorganizować w pełni funkcjonalne stoisko do rozmów z klientami.


Najważniejsze zalety kapsuł reklamowych


Ważną zaletą kapsuł reklamowych jest możliwość tworzenia z nich większych wysp informacyjno-ekspozycyjnych. W małych pomieszczeniach znakomicie sprawdzi się jedna kapsuła, wewnątrz której można umieścić nieduże stoliki i krzesła, natomiast w przestronnych wnętrzach bardzo dobrze będą się prezentowały dwa moduły połączone ladą lub barem. W związku z tym, że kapsuły łatwo adaptują się do różnych przestrzeni, warto po nie sięgnąć nie tylko podczas projektowania stałej aranżacji (np. w sklepie), ale także stoisk na konferencje i inne eventy. W razie potrzeby zabudowę można zmniejszyć bądź rozbudować, szybko i bez wysiłku dopasowując ją do dowolnego wnętrza.


Cennym atutem kapsuł jest także ich przyciągający uwagę design. Starannie wykonane konstrukcje rewelacyjnie wyglądają w surowej, industrialnej odsłonie, w której dominują czarne detale wzbogacone o drewniane, betonowe czy szklane dodatki. Nic też jednak nie stoi na przeszkodzie, by nadać konstrukcji bardziej awangardowy lub wręcz przeciwnie – stonowany charakter. Nowoczesna bryła w połączeniu z ciekawymi wypełnieniami i materiałami konstrukcyjnymi to duet, który nie tylko pozwoli wygospodarować miejsce do rozmów z klientami w każdym wnętrzu, ale również wzmocni profesjonalny wizerunek marki.