Ilość akcesoriów: 5

Panele ekspozycyjne

Panele ekspozycyjne skutecznie wspierają działania marketingowe podejmowane zarówno w związku z jednorazowymi eventami, jak i stałą sprzedażą. Tego typu tablice najczęściej są częścią większego systemu, składającego się np. z lad prezentacyjnych albo kapsuł reklamowych. W ramach stoisk handlowych czy konferencyjnych stanowią bardzo dobry nośnik informacji i jednocześnie pełnią funkcję wizytówki firmy. Ich wykonanie powinno więc być dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i właśnie takiej – najwyższej – jakości mogą spodziewać się wszyscy nasi klienci. Zawsze chętnie doradzamy w kwestii przygotowania odpowiedniej grafiki i treści, a także dobrania najlepszych kolorów i materiałów – klienci muszą jedynie dostarczyć nam swoje wytyczne, dzięki którym możemy opracować w pełni spersonalizowany projekt.

Na co zwrócić uwagę podczas wybierania paneli ekspozycyjnych?

Panele graficzne oferujemy w kilku wariantach. Poszczególne modele różnią się głównie materiałem, z którego mogą zostać wykonane (posiadamy w asortymencie m.in. pleksi i drewno). Klienci mają również do dyspozycji wiele rozmiarów, grubości i kolorów tablic. Kluczowym atutem paneli jest też ich łatwy montaż, zazwyczaj odbywający się za pomocą taśmy rzepowej albo magnetycznej. Ponadto staramy się zapewnić szeroki wybór efektów wykończeniowych – efekt szkła lub odbicia lustrzanego oraz świetna jakość grafik drukowanych nowoczesną metodą UV to dwa najważniejsze elementy odpowiadające za doskonały wygląd naszych paneli ekspozycyjnych.

Dlaczego warto zainwestować w wymienne panele ekspozycyjne?

Dużą zaletą wymiennych paneli jest możliwość szybkiego odświeżenia wyglądu każdego stoiska firmowego oraz dowolnej aranżacji sklepowej. Rozbudowa oferty, wprowadzenie sezonowej promocji, a nawet rebranding nie będą stanowiły już żadnego kłopotu – w takiej sytuacji wystarczy jedynie przygotować odpowiednią oprawę graficzną. Błyskawiczne nadanie zabudowie wystawienniczej zupełnie nowego charakteru (bez konieczności kupowania kolejnych elementów konstrukcyjnych) to rozwiązanie korzystne zarówno pod względem finansowym, jak i logistycznym. Właśnie dlatego zainwestowanie w panele ekspozycyjne mocowane na taśmy rzepowe bądź magnetyczne można rozpatrywać jako doskonały sposób na długofalową optymalizację kosztów związanych z realizacją strategii wizerunkowych i marketingowych.

Panele graficzne PCV
Panele graficzne PCV
Panele graficzne
Panele graficzne PLEXI
Panele graficzne PLEXI
Panele graficzne
Panele graficzne HIPS
Panele graficzne HIPS
Panele graficzne
Panele graficzne GLASS
Panele graficzne GLASS
Panele graficzne
Panel drewniany
Panel drewniany
Panele graficzne