Pylony i standy reklamowe

Pylony, ścianki reklamowe, dekoracyjne przepierzenia - modułowe systemy do działań promocyjnych

Standy promocyjne to szeroka linia produktów, które wykorzystasz w najróżniejszych działaniach marketingowych. Ich atutem jest modułowa konstrukcja oraz możliwość błyskawicznej zmiany komunikatu reklamowego. Taki rodzaj mobilnej reklamy doskonale sprawdzi się na targach, wystawach, eventach, szkoleniach, pokazach czy konferencjach.
Szczegóły

W naszej ofercie znajdziesz standy w trzech wersjach. Pierwsza z nich to pylony, zwane także totemami reklamowymi. Ten typ standu reklamowego wyróżnia nieskomplikowana, tradycyjna forma, którą możesz przełamać poprzez wykorzystanie elementów multimedialnych i oświetleniowych. Multimedialny system Deco Frame stanowi drugą wersję standu, a jego najbardziej charakterystyczną cechą jest mocno dekoracyjny design, pozwalający wyróżnić się nawet w największym tłumie nośników reklamowych. Deco Frame w wersji podstawowej to z kolei stand reklamowy, który świetnie radzi sobie w charakterze przepierzenia.

 • standy reklamowe możesz wzbogacić o dodatkowe elementy - ulotkowniki, półki i ekrany LCD
 • grafika na pylonach może być jednostronna, dwustronna lub podświetlana – wszystko zależy od Twoich potrzeb i preferencji
 • nasze standy są wytwarzane z wysokiej jakości profili aluminiowych - taka konstrukcja jest bardzo lekka, a zarazem stabilna
 • wybierając Deco Frame stworzysz designerską aranżację stoisk wystawienniczych, punktów obsługi klienta, showroomów,
Akcesoria uzupełniające
 • uchwyt na telewizor
 • półki
 • ulotkowniki
 • podświetlenie LED
Materiały i wypełnienia
 • rama - anodowane aluminium
 • akcesoria - malowane proszkowo na bazie palety RAL
 • panele - PCV, plexi, glass panel, dibond, fornir, inne materiały strukturalne, m.in. drewno, skóra i beton
Masz pytania? Napisz do nas
modułowa konstrukcja
wymienne panele graficzne
szybka gotowość do pracy
montaż bez użycia narzędzi
indywidualny projekt i design
wiele opcji konfiguracji

Inspiracje:

Ilość ram:
Standy reklamowe to niezwykle szeroka gama systemów wystawienniczych. Od stojaków ekspozycyjnych, przez rollupy po multimedialne pylony, które stanowią niezwykle skuteczne narzędzie marketingowe. W naszych pylonach bez trudu wymienisz magnetyczne panele graficzne dlatego, w zależności od potrzeb, zawsze możesz użyć innego brandingu czy komunikatu reklamowego.
Ilość ram:
Ścianki reklamowe Clever Frame zapewniają mnóstwo ciekawych konfiguracji. Można zastosować w nich specjalne podświetlane panele lub też doposażyć je w ekrany LCD, które pozwalają prowadzić komunikację marketingową w sposób spersonalizowany i dynamiczny, zgodnie z najnowszymi trendami. Możliwość interakcji odbiorcy z ekranem przenosi doświadczenie klientów na wyższy poziom.
Ilość ram:
Nasze ścianki reklamowe zostały zaprojektowane z myślą o nieprzerwanej pracy i długiej żywotności, dlatego stanowią one inwestycję znacznie bardziej opłacalną od innego rodzaju standów, np. tych typu rollup. Można konfigurować je tak, aby jak najbardziej pasowały do aktualnych działań sprzedażowych. Są w pełni mobilne, dające możliwość zmiany layoutu oraz instalacji dedykowanych akcesoriów.
Ilość ram:
Doskonała widoczność i niezawodność sprawiają, że multimedialne ścianki reklamowe są niezawodnym i niezwykle uniwersalnym systemem wystawienniczym. Mogą przybierać różne kształty i formaty, być w całości pokryte panelami graficznymi lub tak, jak na zaprezentowanych projektach, wypełnione ażurową konstrukcją z lameli. Kolorystykę takiego systemu ustalamy na podstawie preferencji inwestora.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  crossmenuchevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram