Podesty do prezentacji produktów

Modułowy system do tworzenia dowolnych układów, ciągów i wysp reklamowych.

Podesty to funkcjonalne rozwiązanie do prezentacji produktów. Modułowy i wygodny sposób ich montażu umożliwia tworzenie ciekawych układów - ciągów, wysp reklamowych lub wielopoziomowych ekspozycji. Podesty reklamowe prezentują się równie dobrze jako samodzielne ekspozytory, jak i część większej aranżacji - na przykład takiej, w której centralne miejsce zajmują lady prezentacyjne i bary eventowe.
Szczegóły

Podesty reklamowe doskonale sprawdzają się przy promocji produktów o małych i średnich gabarytach - z powodzeniem wykorzystasz je w przestrzeniach handlowych, do promocji poza punktami sprzedaży czy podczas eventów, np. jako uzupełnienie stoiska na targi. Nasza oferta obejmuje również podesty zaprojektowane z myślą o markach motoryzacyjnych. Jeśli poszukujesz rozwiązań do ekspozycji samochodów zapraszamy do kontaktu - w naszym portfolio znajduje się szereg rozwiązań, które wykorzystasz zarówno w salonie, jak i podczas eventów czy kolejnych premier.

 • podesty są w pełni modułowe, łatwe do przechowywania i transportu, co odgrywa duże znaczenie w razie konieczności przewiezienia stanowiska na inny event lub do innego punktu sprzedaży
 • oprócz klasycznych zamówień realizujemy również specjalne zlecenia, np. na podesty z podświetleniem
 • oferujemy podesty ekspozycyjne różniące się powierzchnią, wysokością oraz rodzajem wykorzystanych materiałów
 • podesty umożliwiają tworzenie modułowych scen, podiów, stoisk, ekspozycji i wielu innych konstrukcji
Akcesoria uzupełniające
 • lampy i taśmy LED
 • uchwyt na telewizor
 • ulotkownik
 • półka
Materiały i wypełnienia
 • ramy - anodowane aluminium, możliwość malowania na bazie palety RAL podłoga
 • płyta HPL, płyta meblowa, płyta drewniana, blacha, Forbo pylon
 • PCV, glass panel
Masz pytania? Napisz do nas
modułowa konstrukcja
wymienne panele wypełniające
szybka gotowość do pracy
montaż bez użycia narzędzi
indywidualny projekt i design
wiele opcji konfiguracji

Inspiracje:

Ilość ram:
Podesty ekspozycyjne są niezwykle prostym i skutecznym sposobem na prezentację niemal każdego rodzaju produktów, w tym asortymentu marek odzieżowych. Są rodzajem wyspy handlowej, na której można umieszczać manekiny, ekspozytory do galanterii czy regały sklepowe, a dzięki zastosowaniu uzupełniającej ścianki - zamontować dedykowane akcesoria, w tym półki, drążki i haczki na ubrania.
Ilość ram:
Popularność podestów ekspozycyjnych wnika z faktu, że są one niezwykle uniwersalne, dzięki czemu zapewniają nieograniczone możliwości aranżacji sklepów, wystaw czy stoisk targowych. Ich prosta bryła i niewielka wysokość pozwalają na zaakcentowanie ekspozycji, bez optycznego przeciążania przestrzeni. Nasze podesty są przeznaczone do zastosowania zarówno w mobilnych, jak i stałych instalacjach.
Ilość ram:
Podesty ekspozycyjne to przykład ponadczasowego wzornictwa ujętego w nieskomplikowanych kształtach i prostych liniach. Uzupełnione o ściankę reklamową z oświetleniem, dekoracyjnymi panelami i personalizowaną grafiką tworzą zabudowę, którą z powodzeniem można wykorzystać na targach, wyspach w galeriach handlowych, strefach typu shop-in-shop czy witrynach sklepowych.
Ilość ram:
Podesty ekspozycyjne zapewniają szerokie możliwości prezentacji, przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego wyglądu i spójności z komunikacją marki. Można je dowolnie ustawiać, przestawiać i kształtować. Dodawać dedykowane akcesoria, jak na przykład monitory LCD, czy też wymieniać ich oprawę graficzną. Wszystkie panele graficzne odznaczają się precyzyjnym odwzorowaniem kolorów.
Ilość ram:
Podesty ekspozycyjne z linii Clever Frame wyróżniają dwie główne właściwości. Pierwsza z nich to wszechstronność, druga - nowoczesny, spersonalizowany design. Dzięki możliwości zastosowania dowolnej oprawy graficznej nasze podesty stanowią profesjonalne, spójne, a przede wszystkim skuteczne realizacje – doskonale dopasowane do Twoich działań marketingowych.
Ilość ram:
Podesty ekspozycyjne mogą przybierać różne kształty i wysokości. Zaprojektowane w przemyślany sposób stanowią jeden z najlepszych nośników komunikatu marketingowego firmy, np. podczas wystawiania się na targach. Wykończone neutralną grafiką świetnie sprawdzają się także w charakterze dekoracyjnego mebla - doposażającego przestrzeń showroomu czy strefy typu lobby.

Powiedz nam, czego potrzebujesz

Nasi projektanci oraz doradcy pomogą Ci znaleźć pomysł na Twój system wystawienniczy lub wspólnie dopracujecie Twoją wizję zabudowy promocyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  crossmenuchevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram