Pylony

Pylony

Multimedialny, wolnostojący nośnik reklamy i treści informacyjnych

Cechy produktu
kompaktowy
kompaktowy
montaż bez użycia narzędzi
montaż bez użycia narzędzi
wymienne panele graficzne
wymienne panele graficzne
błyskawiczny montaż
błyskawiczny montaż
ściany multimedialne
ściany multimedialne

Pylony – wolnostojące nośniki treści marketingowych oraz informacyjnych, wykonane np. z pleksi i aluminium. Inaczej nazywane totemami reklamowymi. Zazwyczaj mają formę podłużnych paneli, wspartych na dwóch podpórkach zapewniających całej konstrukcji stabilność.

Posiadamy w sprzedaży totemy marketingowe w kilku wariantach. Interesującą propozycję stanowią np. pylony multimedialne wyposażone w ekran, na którym można wyświetlić dowolne informacje i zdjęcia. Ponadto możemy wykonać panele z najpopularniejszych materiałów, takich jak dibond czy fornir, ale podejmujemy się też kreatywnych zleceń, podczas których wykorzystujemy materiały strukturalne (m.in. beton i skórę). Jesteśmy otwarci na każdą ciekawą koncepcję i chętnie doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań.

Najczęstsze zastosowania pylonów

Pylony mogą być stosowane zarówno w ramach działań marketingowych prowadzonych na świeżym powietrzu, jak i wewnątrz pomieszczeń. Świetnie prezentują się jako wyposażenie stoisk na konferencje lub szkolenia, poza tym bardzo często można je spotkać np. przed restauracjami, które za pomocą totemów reklamowych informują klientów o menu czy aktualnych promocjach. Innym kluczowym zastosowaniem tych konstrukcji jest wskazywanie drogi do siedziby firmy, przedstawianie rozmieszczenia biur i działów na poszczególnych piętrach, a także prezentowanie godzin otwarcia. Doskonale wyglądają również jako tło dla wysp i podestów ekspozycyjnych znajdujących się w galeriach handlowych.

Pylony stanowią doskonałą wizytówkę firmy oraz skutecznie wspierają promocję produktu. To coś więcej niż klasyczny roll up reklamowy - są dwustronne, dają możliwość montażu funkcjonalnych akcesoriów i co najważniejsze - zapewniają niezwykle prosty rebranding. Z łatwością dostosujesz ich projekt do własnych potrzeb i planów promocyjnych.

Nasze pylony opierają się na lekkiej, aluminiowej konstrukcji, która zapewnia wytrzymałość i możliwość wielokrotnego wykorzystania. Magnetyczne panele graficzne to dodatkowy atut systemu - dzięki nim błyskawicznie zmienisz swój przekaz marketingowy.

Pylonów można używać pojedynczo (wolnostojące ścianki reklamowe) lub jako uzupełnienie większej zabudowy, np. stoiska na targi.

  • uchwyt na telewizor
  • półki
  • ulotkowniki
  • podświetlenie LED
  • rama - anodowane aluminium
  • akcesoria - malowane proszkowo na bazie palety RAL
  • panele - PCV, plexi, glass panel, dibond, fornir, inne materiały strukturalne, m.in. drewno, skóra i beton

Inspiracje

Dodatkowe korzyści

10 lat gwarancji
10 lat gwarancji
 opieka posprzedażowa
opieka posprzedażowa
zakup bezpośrednio od producenta
zakup bezpośrednio od producenta
wiele opcji personalizacji
wiele opcji personalizacji

Produkty powiązane