Postumenty prezentacyjne

Postumenty prezentacyjne

Mobilne ekspozytory do aranżacji sklepów, witryn i przestrzeni targowych

Cechy produktu
kompaktowy
kompaktowy
gotowy do użycia
gotowy do użycia
wymienne panele graficzne
wymienne panele graficzne
wielofunkcyjny
wielofunkcyjny
indywidualny design
indywidualny design
Postumenty ekspozycyjne mają formę prostopadłościanów, których krawędzie mogą być wykonane m.in. z aluminium lub ze stali. Natomiast ściany i blat konstrukcji wyznaczają przestrzeń gotową do wypełnienia treściami, grafikami i różnego rodzaju informacjami o firmie. Co więcej, wystarczy dodać odpowiedni panel, by postument zamienił się w efektowną gablotę, świetnie prezentującą się jako element wyposażenia wyspy ekspozycyjnej przygotowanej np. na bazie naszych autorskich systemów wystawienniczych.

Oferowane przez nas postumenty i gabloty są lekkie, szybkie w montażu oraz łatwe w przenoszeniu i przechowywaniu. Złożone nie zajmują wiele miejsca – bez trudu zmieszczą się nawet w samochodzie osobowym. Ponadto dzięki wymiennym panelom graficznym z łatwością dopasujesz postument lub gablotę do dowolnej okazji i wnętrza. Możliwość szybkiego rebrandingu to jeden z największych atutów takich mebli.

Przykładowe zastosowanie postumentów i gablot

Postumenty sprawdzą się zwłaszcza jako podesty witrynowe, zabudowy shop in shop czy ekspozytory produktowe (np. na stoiskach targowych). Tego typu konstrukcje znalazły zastosowanie w wielu branżach, lecz najlepiej nadają się do eksponowania niewielkich, luksusowych przedmiotów: kosmetyków, porcelany, biżuterii, smartfonów. Dodatkowo można je z sukcesem umieszczać w ciasnych przestrzeniach, np. na stoiskach wystawienniczych podczas dużych targów branżowych.

Wszystkie ekspozytory reklamowe projektujemy według indywidualnych ustaleń, w związku z czym możesz mieć pewność, że otrzymasz najwyższej jakości mebel wystawienniczy. Za wyborem tych produktów przemawiają też dopracowane szczegóły techniczne i skuteczność marketingowa.

Nasze rozwiązania ekspozycyjne nie są przypadkowe - mogą stanowić zarówno nośnik prezentacji produktów, jak i pełnić funkcję niebanalnego mebla. Przy wykorzystaniu różnorodnych materiałów wypełniających tworzymy niesztampowe rozwiązania promocyjne, które wyróżniają i podkreślają charakter marki. Każdy postument możesz dowolnie modyfikować - umieszczać na nim gabloty, podświetlenie czy też spersonalizowane grafiki.
  • oświetlenie LED 
  • gabloty
  • rama - anodowane aluminium lub konstrukcja stalowa malowana na bazie palety RAL 
  • panele - plexi, glass panel, blacha, PCV, płyta HPL, fornir, kamień, blacha dekoracyjna itp.
  • blat - płyta HPL, fornirowana płyta meblowa

Inspiracje

Dodatkowe korzyści

10 lat gwarancji
10 lat gwarancji
 opieka posprzedażowa
opieka posprzedażowa
zakup bezpośrednio od producenta
zakup bezpośrednio od producenta
wiele opcji personalizacji
wiele opcji personalizacji
Darmowy projekt

Darmowy projekt

Odbierz wizualizację 3D dopasowaną do przestrzeni Twojego biznesu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI