Podesty

Podesty

System ekspozycyjny do tworzenia ciekawych układów, ciągów i wysp reklamowych

Cechy produktu
gotowy do użycia
gotowy do użycia
montaż bez użycia narzędzi
montaż bez użycia narzędzi
wymienne panele graficzne
wymienne panele graficzne
modułowy
modułowy
wyspy ekspozycyjne
wyspy ekspozycyjne

Wyspy, układy i ciągi ekspozycyjne

Zarówno stoiska eventowe, jak i sprzedażowe powinny umożliwiać wyeksponowanie oferty w taki sposób, by skutecznie przyciągnąć uwagę klientów albo uczestników wydarzenia, np. konferencji, szkolenia, targów. W osiągnięciu tego celu sprzyja maksymalne dopasowanie wyglądu mebli wystawienniczych do strategii marketingowej i komunikacyjnej marki. Naszą odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych firm, którym zależy na kreowaniu swojego profesjonalnego wizerunku za pomocą wszystkich dostępnych narzędzi, jest personalizacja podestów i wysp ekspozycyjnych.

Zakres modyfikacji podestów ekspozycyjnych

Oferujemy podesty ekspozycyjne różniące się powierzchnią, wysokością, materiałami i designem. Pomagamy klientom w zaprojektowaniu funkcjonalnych i jednocześnie świetnie wyglądających podestów – służymy radą na każdym etapie współpracy, starając się dobrać rozwiązania skrojone na miarę. Oprócz klasycznych zamówień realizujemy również specjalne zlecenia, np. na podesty z podświetleniem i akcesoriami lub z detalami o wysokim połysku. Jesteśmy też otwarci na zastosowanie nietypowych połączeń materiałów, m.in. blachy z PVC bądź drewnianej płyty z aluminiowymi profilami.

Podesty reklamowe dobrze prezentują się jako samodzielne ekspozytory lub część większej aranżacji, np. takiej, w której centralne miejsce zajmują lady prezentacyjne i bary. Ponadto dzięki niesprawiającemu żadnych kłopotów montażowi platform można za ich pomocą tworzyć interesujące aranżacje modułowe, łatwe do przechowywania i transportu, co ma duże znaczenie zwłaszcza w razie konieczności przewiezienia stanowiska na inny event.

Podesty to funkcjonalne i skuteczne sprzedażowo rozwiązanie do ekspozycji i prezentacji produktów. Dzięki możliwości wykorzystania wielu ciekawych materiałów i akcesoriów pozwalają na wyróżnienie Twojej oferty na tle konkurencji. Modułowy i wygodny sposób montażu umożliwia tworzenie ciekawych układów, ciągów, wysp lub wielopoziomowych, estetycznych brył.

Podesty doskonale sprawdzają się przy promocji produktów o małych i średnich gabarytach, które wymagają efektownej prezentacji. Z powodzeniem wykorzystasz je w przestrzeniach handlowych, do promocji poza punktami sprzedaży czy podczas eventów, np. jako uzupełnienie stoiska na targi.

  • lampy i taśmy LED
  • uchwyt na telewizor
  • ulotkownik
  • półka
  • ramy - anodowane aluminium, możliwość malowania na bazie palety RAL podłoga
  • płyta HPL, płyta meblowa, płyta drewniana, blacha, Forbo pylon
  • PCV, glass panel

Inspiracje

Dodatkowe korzyści

10 lat gwarancji
10 lat gwarancji
 opieka posprzedażowa
opieka posprzedażowa
zakup bezpośrednio od producenta
zakup bezpośrednio od producenta
wiele opcji personalizacji
wiele opcji personalizacji

Produkty powiązane