Podesty do prezentacji produktów

Podesty do prezentacji produktów

Modułowy system do tworzenia dowolnych układów, ciągów i wysp reklamowych.

Cechy produktu
wiele konfiguracji
wiele konfiguracji
modułowy
modułowy
wielofunkcyjny
wielofunkcyjny
indywidualny design
indywidualny design
mobilny
mobilny
Oferujemy podesty ekspozycyjne różniące się powierzchnią, wysokością, materiałami i designem. Pomagamy klientom w zaprojektowaniu funkcjonalnych i jednocześnie świetnie wyglądających podestów – służymy radą na każdym etapie współpracy, starając się dobrać rozwiązania skrojone na miarę. Oprócz klasycznych zamówień realizujemy również specjalne zlecenia, np. na podesty z podświetleniem i akcesoriami lub z detalami o wysokim połysku. Jesteśmy też otwarci na zastosowanie nietypowych połączeń materiałów, m.in. blachy z PVC bądź drewnianej płyty z aluminiowymi profilami.

Podesty reklamowe dobrze prezentują się jako samodzielne ekspozytory lub część większej aranżacji, np. takiej, w której centralne miejsce zajmują lady prezentacyjne i bary. Ponadto dzięki niesprawiającemu żadnych kłopotów montażowi platform można za ich pomocą tworzyć interesujące aranżacje modułowe, łatwe do przechowywania i transportu, co ma duże znaczenie zwłaszcza w razie konieczności przewiezienia stanowiska na inny event.

Podesty to funkcjonalne i skuteczne sprzedażowo rozwiązanie do ekspozycji i prezentacji produktów. Dzięki możliwości wykorzystania wielu ciekawych materiałów i akcesoriów pozwalają na wyróżnienie Twojej oferty na tle konkurencji. Modułowy i wygodny sposób montażu umożliwia tworzenie ciekawych układów, ciągów, wysp lub wielopoziomowych, estetycznych brył. 

Podesty doskonale sprawdzają się przy promocji produktów o małych i średnich gabarytach, które wymagają efektownej prezentacji. Z powodzeniem wykorzystasz je w przestrzeniach handlowych, do promocji poza punktami sprzedaży czy podczas eventów, np. jako uzupełnienie stoiska na targi.
  • lampy i taśmy LED
  • uchwyt na telewizor 
  • ulotkownik 
  • półka
  • ramy - anodowane aluminium, możliwość malowania na bazie palety RAL podłoga 
  • płyta HPL, płyta meblowa, płyta drewniana, blacha, Forbo pylon 
  • PCV, glass panel

Inspiracje

Dodatkowe korzyści

10 lat gwarancji
10 lat gwarancji
 opieka posprzedażowa
opieka posprzedażowa
zakup bezpośrednio od producenta
zakup bezpośrednio od producenta
wiele opcji personalizacji
wiele opcji personalizacji
Darmowy projekt

Darmowy projekt

Odbierz wizualizację 3D dopasowaną do przestrzeni Twojego biznesu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI