3D Frame

3D Frame

System ekspozycyjny do promocji produktów o małych i średnich gabarytach

Cechy produktu
wiele konfiguracji
wiele konfiguracji
montaż bez użycia narzędzi
montaż bez użycia narzędzi
wymienne panele graficzne
wymienne panele graficzne
wielofunkcyjny
wielofunkcyjny
indywidualny design
indywidualny design

Modułowe ścianki wystawiennicze

Ścianki wystawiennicze 3D Frame stanowią niezastąpione wyposażenie stoisk eventowych, ekspozycyjnych i sprzedażowych. System składa się głównie z półek oraz regałów wykonanych z aluminium i pomalowanych na wybrany przez klienta kolor. Całość może zostać uzupełniona o panele graficzne, np. z dibondu, które zapewniają konstrukcji unikatowy wygląd i funkcjonalność, a co za tym idzie – skutecznie przyciągają uwagę zarówno klientów odwiedzających sklep, jak i gości danego wydarzenia. Minimalistyczny design doskonale koresponduje ze strategiami wizerunkowymi i marketingowymi nowoczesnych firm, którym zależy na podkreśleniu jakości oferowanych produktów.

Jakie elementy w systemie 3D Frame można personalizować?

3D Frame daje wiele możliwości rekonfiguracji – zmiany kształtu, ilości półek czy użytych akcesoriów (szuflad, szafek, wieszaków na ubrania, oświetlenia LED, telewizorów oraz innych urządzeń mobilnych). Przy kompletowaniu systemu możesz bazować na trzech podstawowych rozmiarach: S, M oraz L. Możliwe jest też dokupienie elementów rozszerzających podstawowe zestawy o belki, półki, ramy i panele. Co ważne, za zaprojektowanie wyglądu stoisk 3D Frame odpowiadają nasi eksperci. Klienci muszą jedynie dostarczyć wytyczne określające cechy stoiska, w tym zwłaszcza jego motyw kolorystyczny, detale graficzne oraz dodatkowe wyposażenie.

Regały 3D Frame mogą stanowić samodzielną ekspozycję, jednak równie świetnie prezentują się w duecie z innymi meblami wystawienniczymi. Jeśli konstrukcja zostanie umieszczona np. w poczekalni salonu kosmetycznego, można uzupełnić ją o funkcjonalną ladę prezentacyjną. Ekspozytory wystawiennicze w formie regałów mogą również dzielić przestrzeń na część sprzedażową oraz służącą do obsługi klienta – wówczas warto wykorzystać też kasetony oraz podesty reklamowe.

3D Frame to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o harmonijnej organizacji przestrzeni. Doskonale sprawdza się przy promocji produktów o małych i średnich gabarytach, które wymagają nieszablonowej prezentacji. Minimalistyczny, industrialny design 3D Frame koresponduje z niemal każdym rodzajem produktu oraz umożliwia pełną adaptację do strategii sprzedaży. Wymienne panele graficzne oraz ramy w bogatej kolorystyce RAL pozwalają na kompletną personalizację oraz odzwierciedlenie identyfikacji wizualnej marki.

  • uchwyt na telewizor
  • wieszaki, szafki, szuflady
  • lampy LED

   • ramy - aluminium malowane proszkowo z palety  RAL
   • półki - malowane z palety kolorów RAL
   • panele graficzne - PCV, plexi, glass panel, dibond, plate

   Inspiracje

   Dodatkowe korzyści

   10 lat gwarancji
   10 lat gwarancji
    opieka posprzedażowa
   opieka posprzedażowa
   zakup bezpośrednio od producenta
   zakup bezpośrednio od producenta
   wiele opcji personalizacji
   wiele opcji personalizacji

   Produkty powiązane