Kasetony

Kasetony

Tekstylne ścianki reklamowe z opcją podświetlenia

Cechy produktu
montaż bez użycia narzędzi
montaż bez użycia narzędzi
wielofunkcyjny
wielofunkcyjny
ściany multimedialne
ściany multimedialne
podświetlenie LED
podświetlenie LED
wymienne wypełnienie tekstylne
wymienne wypełnienie tekstylne

Kasetony reklamowe – cienkie panele ze spersonalizowanymi nadrukami, podobne do pylonów reklamowych, różniące się jednak od nich m.in. budową i sposobem montażu (kasetony mogą być wolnostojące, ale można je również mocować na ścianie lub tworzyć z nich pakiety). Tego typu element stoisk targowych, witryn sklepowych i sal konferencyjnych jest ceniony przede wszystkim za uniwersalność – za pomocą kasetonów można zaaranżować dowolną przestrzeń.

Zabrudzony kaseton łatwo wyczyścić, trudności nie sprawia także wymiana grafiki. Kasetony stanowią więc przykład ekspozytorów, które można bez trudu dostosować zarówno do charakteru eventu, jak i aktualnych trendów sprzedażowych. W tym kontekście ich dużym atutem jest także intuicyjny, niewymagający narzędzi montaż, pozwalający bez wysiłku przygotować stoisko w każdej przestrzeni.

Dlaczego warto zainwestować w kasetony reklamowe?

Kasetony reklamowe zostały stworzone z myślą o użytkownikach często korzystających ze swoich systemów wystawienniczych. Możliwość wielokrotnego zastosowania i szybkiego modyfikowania kasetonów sprawia, że ich zakup jest uzasadniony względami finansowymi (długofalowa inwestycja) oraz ekologicznymi (w razie potrzeby wystarczy wymiana materiału, nie trzeba wyrzucać całej konstrukcji).

Co ważne, nasza oferta jest również zróżnicowana pod względem cenowym. Chętnie współpracują z nami zarówno niewielkie przedsiębiorstwa zainteresowane pojedynczymi kasetonami, jak i duże firmy szukające partnera do stałej współpracy związanej np. z cyklicznym wyposażeniem w tego typu nośnik reklamowy stoisk na targi, konferencje lub szkolenia. Funkcjonalność i minimalistyczny design kasetonów tworzą zgrany duet, idealnie korespondujący ze strategią wizerunkowo-marketingową nowoczesnych marek.

Kasetony należą do rodziny ścianek reklamowych. Możesz wybierać spośród wariantów z wydrukiem jedno lub dwustronnym czy też wewnętrznym podświetleniem LED, które wzmacnia ekspozycję grafiki (lightbox). Używany przez nas materiał wypełniający - poliester - jest bardzo wytrzymały i zachowuje swoje właściwości, w tym elastyczność, naprężenie i odporność na odbarwienia UV. Wydruk grafiki wykonywany jest metodą sublimacji, co gwarantuje idealne odwzorowanie kolorów. Co więcej, druk na tkaninach to również ekologia i gwarancja wielokrotnego użytku - kiedy tylko uznamy, że wypełnienie uległo zabrudzeniu, zdejmujemy je z ramy i pierzemy.

  • rama - anodowane aluminium
  • wypełnienie - tkanina poliestrowa
  • oświetlenie - LED

Inspiracje

Dodatkowe korzyści

5 lat gwarancji
5 lat gwarancji
 opieka posprzedażowa
opieka posprzedażowa
zakup bezpośrednio od producenta
zakup bezpośrednio od producenta
wiele opcji personalizacji
wiele opcji personalizacji

Produkty powiązane