27 Października 2020

Przepierzenia reklamowe jako najlepszy sposób na podział przestrzeni

Przepierzenie to sposób na subtelne podzielenie przestrzeni we wnętrzu. Dzieli pomieszczenie na dwie lub więcej stref, bez konieczności całkowitego zamknięcia. Jest to szczególnie często wykorzystywany sposób podziału przestrzeni sprzedażowych, który dodatkowo wyróżnia się licznymi walorami estetycznymi. Doskonale nadaje się do celów reklamowych. To jeden z wielu powodów, dla których przepierzenia coraz częściej wykorzystywane są jako element wyposażenia m.in. stoisk na targi czy showroomów.

Przepierzenia reklamowe jako najlepszy sposób na podział przestrzeni

Nowoczesne przepierzenia — funkcjonalne i designerskie

Oferowane przez naszą firmę przepierzenia, czyli system Deco Frame, to przykład doskonałego połączenia funkcjonalności z wysoką estetyką. Jest to element wyposażenia, który sprawdzi się w różnych zastosowaniach, dlatego jedną z jego podstawowych cech jest wszechstronność. Zapewnia też wiele możliwości personalizacji wnętrza, dostosowując się do indywidualnych potrzeb. Pozwala na swobodne i niezwykle łatwe przearanżowanie wnętrza, a jednocześnie jego racjonalne zorganizowanie.

Ustawione we wnętrzu przepierzenie reklamowe nie tylko dzieli przestrzeń, ale w sposób nieinwazyjny i subtelny przełamuje klasyczny wygląd przestrzeni komercyjnych i biurowych, a także stoisk wystawienniczych, punktów obsługi klienta, showroomów, salonów urody czy też stref typu open space. Dodaje wnętrzu lekkości i unikalności. Designerska, trójwymiarowa forma systemu Deco Frame to możliwość stworzenia niepowtarzalnych kompozycji.

Deco Frame, czyli więcej niż przepierzenia

System Deco Frame znacznie przekracza możliwości standardowych przepierzeń. To rozwiązanie, które pozwala nie tylko podzielić przestrzeń na różne strefy, ale również w unikalny sposób ją wzbogacić i udekorować. Może być zastosowane zarówno jako panel dekoracyjny, jak i lekka obudowa maskująca.

Główną cechą systemu Deco Frame jest modułowa formuła, która daje dużą dowolność aranżacji i personalizacji. Możesz liczyć nie tylko na solidne wykonanie, ale przede wszystkim indywidualny design, ponieważ każdy realizowany przez nas projekt przygotowywany jest zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klientów.