05 Stycznia 2022

Przegląd systemów wystawienniczych Clever Frame

Nawet najlepiej dopasowane do potrzeb odbiorców produkty nie wzbudzą ich zainteresowania, jeśli nie będą odpowiednio zaprezentowane. Tej zasady powinny przestrzegać nie tylko osoby odpowiedzialne za przygotowanie stoisk firmowych na różnego rodzaju eventy, ale także stojące przed wyzwaniem zaaranżowania witryn sklepowych, wnętrz handlowych czy przestrzeni do obsługi klientów.

Przegląd systemów wystawienniczych Clever Frame

To asortyment jest najważniejszy, jednak bez właściwej oprawy wiele straci w oczach kupujących. Właśnie dlatego warto zainwestować w dobrej jakości systemy wystawiennicze. Oto kilka propozycji naszych mebli modułowych, łączących funkcjonalność z nowoczesnym designem.

Modułowy system na targi i konferencje

Podczas dużych wydarzeń branżowych trudno wyróżnić się na tle konkurencji i zatrzymać na dłużej uwagę uczestników. Nasz system Promo 1 pomoże w osiągnięciu sukcesu marketingowego, a co za tym idzie – również sprzedażowego. To kompleksowe rozwiązanie, które pozwala na zbudowanie w pełni wyposażonych stoisk wystawienniczych w zaledwie kilkanaście minut. Promo 1 wyróżnia się tym, że jest systemem pudełkowym – zestaw części mieści się w jednym opakowaniu, które można łatwo przechować i przewieźć.

Mimo kompaktowego rozmiaru możliwości Promo 1 są bardzo duże. Jeden komplet elementów konstrukcyjnych i jedna osoba odpowiedzialna za montaż to wszystko, co jest niezbędne do stworzenia 25 stanowisk różniących się konfiguracją. Poza tym Promo 1 świetnie nadaje się do przygotowywania stoisk mobilnych. Dzięki łatwemu montażowi oraz możliwości szybkiej zmiany układu można dużo zaoszczędzić, a jednocześnie oszczędności te nie są wymuszone koniecznością szukania kompromisów ani w zakresie funkcjonalności, ani wyglądu stoiska.

System regałów do sklepów i showroomów

Promo 1 to system głównie na eventy. Z kolei w odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy chcą przygotować efektowną ekspozycję w sklepie, zaprojektowaliśmy system 3D Frame składający się z różnej wielkości regałów. Klienci sami decydują, w ile półek i wieszaków ma być wyposażony dany regał, mogą też wybrać dowolny kolor ramy. Ponadto ważnym atutem 3D Frame są panele graficzne z wymiennymi wkładami – nic więc nie stoi na przeszkodzie, by stoisko stało się nośnikiem treści.

Za pomocą modułowych regałów można prezentować szeroki przekrój produktów. 3D Frame będzie idealnym tłem zarówno dla niewielkich przedmiotów (np. kosmetyków, książek, smartfonów, biżuterii), jak i tych w średnim rozmiarze (np. ubrań, walizek, sprzętu AGD, komputerów). W projekcie można również uwzględnić wyposażenie stoiska o szereg dodatkowych akcesoriów, w tym uchwytów na TV czy oświetlenia LED. Showroomy i sklepy to najlepsze miejsca dla systemu modułowego 3D Frame, jednak można uzupełnić nim także stoiska targowe – wówczas regały sprawdzą się nie tylko w roli ekspozytorów, ale także funkcjonalnych ścianek działowych.

Co ważne, nowoczesne moduły wystawiennicze nie są jednorazowym wydatkiem, lecz stanowią długoletnią inwestycję w rozwój firmy i budowanie wizerunku marki. Systemy modułowe dobrze dopasowują się do różnych wnętrz, można też niewielkim kosztem zmieniać ich wygląd i rozbudowywać je o kolejne elementy. Takie stoiska będą więc z sukcesem adaptować się do zmieniających się na przestrzeni lat strategii sprzedażowych oraz marketingowych.