15 Lipca 2019

Jeden system wystawienniczy - wiele funkcji marketingowych

Czy wiesz, że ponad 50% klientów nie wraca do sklepów z nieatrakcyjnym wystrojem wnętrz? To właśnie sposób prezentacji oferty decyduje o zainteresowaniu produktem. Efektywna przestrzeń wymaga dogłębnej analizy potrzeb użytkownika oraz zastosowania nieszablonowych, aczkolwiek prostych rozwiązań. Jednym z nich jest PROMO 1 - kompaktowy system reklamowy, który został stworzony na bazie technologii stosowanej przez Clever Frame®.

Jeden system wystawienniczy - wiele funkcji marketingowych
Promo 1 to uniwersalny system wystawienniczy, za pomocą którego zbudujesz funkcjonalne i w pełni profesjonalne stoisko promocyjne. Dzięki wymiennym panelom graficznym Twój punkt reklamowy za każdym razem może wyglądać inaczej - to prosty
i jednocześnie efektywny sposób, by wypromować firmę, produkt lub usługę.
Promo 1 to gotowe rozwiązanie reklamowe dostępne w trzech wariantach: Mini Promo 1, Promo 1 Start oraz Promo 1 Plus. Wszystkie komponenty zestawu mieszczą się w jednym opakowaniu, są łatwe w transporcie i co niezwykle ważne - w każdej chwili można dokupić do niego akcesoria czy też nowe, personalizowane panele graficzne. To niezwykle proste i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędza się mnóstwo czasu, przy jednoczesnym zwiększeniu potencjału sprzedażowego.

Główne zalety systemu wystawienniczego Promo 1:
- zabudowa reklamowa budowana jest bez narzędzi w mniej niż 15 minut,
- stoisko promocyjne Promo 1 jest mobilne i wygodne w transporcie - bez problemu przetransportujesz je w samochodzie typu kombi,
- dzięki wymiennym panelom graficznym błyskawicznie zmienisz wygląd systemu przy każdej okazji, która będzie tego wymagać - system Promo 1 może być wykorzystywany jako punkt promocyjny, stoisko targowe czy też ścianka konferencyjna i sponsorska.

Promo 1 to punkt reklamowy zaprojektowany na bazie niemal 20-letniego doświadczenia firmy Cleve Frame, której modułowe systemy wystawiennicze cieszą się niesłabnącą popularnością. Odzwierciedlają to recenzje firm i partnerów, którzy nawiązali z nią współpracę - ich opinie jednoznacznie wskazują na to, że stoiska promocyjne Clever Frame® to "must have" w biznesie. Jak mówi Neil Hamp-Adams, franczyzobiorca Clever Frame w Dubaju:

"Feedback od naszych klientów jest niewiarygodny - oni po prostu uwielbiają modułowe stoiska wystawiennicze. Naszym zadaniem jest znaleźć dla nich odpowiednie rozwiązanie,a następnie asystować im w jak najlepszym wykorzystaniu inwestycji. Reguła jest prosta - im częściej zabudowa reklamowa jest wykorzystywana, tym więcej pieniędzy zaoszczędzamy".

Jednym ze znaków rozpoznawczych systemów wystawienniczych Clever Frame® jest wygoda i funkcjonalność. Cechy te doskonale odzwierciedla Promo 1 – to skuteczne narzędzie promocyjne, które oferuje wyjątkową łatwość adaptacji. Z powodzeniem zastępuje tradycyjne trybunki wystawowe, banery  pop up oraz punkty reklamowe i informacyjne.