29 Października 2020

Jakie ekspozytory produktowe warto umieścić na wyspie typu shop-in-shop?

Oczekiwania klientów względem aranżacji wystawienniczych są obecnie bardzo wysokie. Dla naszej firmy jest to wyzwanie, które podejmujemy z ogromną satysfakcją. Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom, opracowaliśmy ekspozytory produktowe, które pozwalają na szerokie możliwości zastosowania. Doskonale sprawdzą się między innymi na wyspie typu shop-in-shop.

Jakie ekspozytory produktowe warto umieścić na wyspie typu shop-in-shop?

Wykorzystaj możliwości shop-in-shop, czyli “sklepu-w-sklepie”

Shop-in-shop dosłownie można przetłumaczyć jako “sklep w sklepie”. Jest to rodzaj wyspy, która może być stworzona wewnątrz sklepu, np. w celu sprzedaży produktów spoza stałego asortymentu lub innej marki o zbliżonym profilu. Docelowo jednak zakres zastosowań shop-in-shop jest znacznie szerszy. Jest to funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, które może być użyte na wielu imprezach. System ten jest trwały, dlatego też pozwala uniknąć zbędnych kosztów tworzenia jednorazowych zabudów. Wyspa typu shop-in-shop może być wyposażona w ekspozytory produktowe, które ułatwiają atrakcyjne zaprezentowanie artykułów.

Postumenty i gabloty do zastosowania w systemach shop-in-shop

Doskonałym elementem wyposażenia wysp typu shop-in-shop są mobilne postumenty i gabloty, dostępne w naszej ofercie. Zapewniają one niezwykle szerokie możliwości zastosowania. Mogą być wykorzystane jako element prezentacji produktów lub też część wyposażenia, odgrywając rolę niebanalnego mebla.

Każdy postument można dowolnie modyfikować, umieszczając na nim galoty, podświetlenie, spersonalizowane grafiki itp. Postumenty i gabloty ekspozycyjne Clever Frame są lekkie i szybkie w montażu. Posiadają wymienne panele graficzne, które można z łatwością dopasować do każdej okazji czy charakteru wnętrza. Wykonane są z różnorodnych produktów, które zapewniają wysoką jakość, a jednocześnie dają wiele możliwości kreatywnego użycia.

Każdy oferowany przez nas ekspozytor tworzony jest według indywidualnego projektu, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom estetyczny, trwały i wytrzymały mebel do celów ekspozycyjnych. Postumenty i gabloty doskonale sprawdzają się jako ekspozytory produktowe nie tylko w zabudowach typu shop-in-shop, ale również na stoiskach targowych czy jako podesty witrynowe.