clever
frame

modular
sales
support
architec-
ture

MISJA, WIZJA, WARTOŚCI

MODULAR

Efektywność to klucz do sukcesu. Naszą ideą jest tworzenie łatwych w montażu i transporcie modułowych rozwiązań. Wszystkie nasze systemy są i będą ze sobą kompatybilne. Ich rekonfiguracja, zmiana wizualna i rebranding jeszcze nigdy nie były tak proste.

SALES SUPPORT

Czy wiesz, że 52% klientów nie wraca do sklepów z nieatrakcyjnym wystrojem wnętrz? To właśnie sposób prezentacji oferty decyduje o zainteresowaniu produktem. Naszą misją jest pomoc w kreowaniu skutecznych przestrzeni sprzedażowych.

ARCHITECTURE

Nieustannie przekraczamy granicę pomiędzy ekspozycją produktu, wystawiennictwem, a architekturą. Przemyślana przestrzeń wymaga dogłębnej analizy potrzeb użytkownika, odpowiedniej ergonomii. To właśnie robimy w Clever Frame International.

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ


Świadomi odpowiedzialności przedsiębiorstw respektujemy założenia strategii CSR. Jako pracodawca i franczyzodawca czujemy się współodpowiedzialni za kształt polskiego i europejskiego rynku pracy. Troszczymy się o wybieranie tylko rzetelnych i odpowiedzialnych poddostawców. Podstawą budowania relacji z naszymi pracownikami i partnerami biznesowymi są szacunek, sprawiedliwe traktowanie, przestrzeganie przepisów i dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy.

EKOLOGIA


W Clever Frame stawiamy sobie za cel postępowanie zgodnie z ideą ekologii na wszystkich obszarach działania - począwszy od usprawniania procesów produkcyjnych tak, by były przyjazne naturze, przez drukowanie materiałów promocyjnych na papierze ekologicznym i wykorzystanie przetwarzalnego aluminimum, aż po pomoc naszym klientom w utylizacji zużytych systemów modułowych. Ponadto tworzymy systemy wielokrotnego użytku, dzięki czemu przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów.

© 2018 Module Plan Sp. z o.o. Systemy wystawiennicze i modułowe stoiska targowe. fb